Biuro Krakowskiego Festiwalu Filmowego

ul. Basztowa 15/8a, 31-143 Kraków
tel./fax: +48 12 294 69 45

tel. +48 601 768 887
info@kff.com.pl

Biuro w trakcie festiwalu

Małopolski Ogród Sztuki (ul. Rajska 12)
tel. +48 603 855 325

 

 

Dyrektor festiwalu

Krzysztof Gierat
krzysztof.gierat@kff.com.pl

Dyrektor biura programowego

Barbara Orlicz-Szczypuła
barbara.orlicz@kff.com.pl

 

Biuro Programowe

 

Zastępca dyrektora biura programowego

Patrycja Czarny
patrycja.czarny@kff.com.pl

 

Koordynator obiegu kopii

Dagmara Marcinek
shipping@kff.com.pl

Dział gości

guest@kff.com.pl

Wolontariat

wolontariat@kff.com.pl

Internetowy system sprzedaży biletów

Magdalena Walo
bilety@kff.com.pl

 
 

Organizacja widowni

widownia@kff.com.pl

Transport gości

transport@kff.com.pl

 
 

 

KFF Industry

 

Dyrektor KFF Industry 

Katarzyna Wilk
katarzyna.wilk@kff.com.pl

 

Asystent KFF Industry 

Małgorzata Kramek

malgorzata.kramek@kff.com.pl

KFF Market

Marta Świątek
marta.swiatek@kff.com.pl

 
 

 

 

 

 

PR i Marketing

 

Rzecznik prasowy / Patronaty medialne

Olga Lany
olga.lany@kff.com.pl

608 722 903

Biuro prasowe

Paulina Bukowska

paulina.bukowska@kff.com.pl

 

 
 
Marketing Manager

Karolina Bisping-Adamik – ONE Productions
karolina@kff.com.pl

 

 

 

Recepcja festiwalowa

recepcja@kff.com.pl

 

Gazeta festiwalowa

Anna E. Dziedzic – redaktor naczelna
anna.dziedzic@kff.com.pl

 

Noc Wideoklipów

Jan Chołoniewski

jan@kff.com.pl