Biuro Krakowskiego Festiwalu Filmowego

ul. Basztowa 15/8a, 31-143 Kraków
tel./fax: +48 12 294 69 45
info@kff.com.pl

Biuro w trakcie festiwalu

(Recepcja czynna od godz. 9 do 21)
Małopolski Ogród Sztuki (ul. Rajska 12)
tel. +48 12 433 00 33, +48 603 855 325

 

Dyrektor Festiwalu

Krzysztof Gierat
krzysztof.gierat@kff.com.pl

Dyrektor Biura Programowego

Barbara Orlicz-Szczypuła
barbara.orlicz@kff.com.pl

Biuro Programowe

 

Zastępca Dyrektora Biura Programowego / Koordynator konkursu polskiego

Patrycja Czarny
patrycja.czarny@kff.com.pl

Koordynator konkursu krótkometrażowego

Barbara Rusinek
barbara.rusinek@kff.com.pl

 

Koordynator obiegu kopii

Dagmara Marcinek
shipping@kff.com.pl

Koordynator pobytu gości

guest@kff.com.pl

Koordynator wolontariuszy

Magdalena Ładosz

wolontariat@kff.com.pl

Internetowy system sprzedaży biletów

Magdalena Walo
bilety@kff.com.pl

 
 

Organizacja widowni

Magdalena Ładosz

widownia@kff.com.pl

 

 
 

KFF Industry

 

Dyrektor KFF Industry 

Katarzyna Wilk
katarzyna.wilk@kff.com.pl

KFF Market

Marta Świątek
videolibrary@kff.com.pl

 
 

KFF Industry

industry@kff.com.pl

 

 

 
 

PR i Marketing

 

Rzecznik Prasowy

Anna Ewa Dziedzic
anna.dziedzic@kff.com.pl

PR Manager / Patronaty medialne

Olga Lany
olga.lany@kff.com.pl

608 722 903

 

 
 

Biuro Prasowe

Paulina Bukowska

paulina.bukowska@kff.com.pl

 

Reklama i promocja / Wydarzenia towarzyszące

Karolina Bisping-Adamik – ONE Productions
karolina@kff.com.pl

 

 

Gazeta festiwalowa

Rafał Romanowski – redaktor naczelny
romanowski.rafal@gmail.com

 

Noc Wideoklipów

Jan Chołoniewski

jan@kff.com.pl