Kino Kijów.Centrum
| 29 maja 2016
12:30 Konkurs krótkometrażowy 1 KUP BILET
Cuba Libre Fabularny PL/NL | 21'
Dobre życie Fabularny NL | 29'
Gniazdo Dokument SK | 25'
Miłość Animowany HU/FR | 15'
15:00 Konkurs polski 1 KUP BILET
Stan umysłu Dokument PL | 53'
Trzy rozmowy o życiu Dokument PL | 25'
Wielki Teatr Dokument PL | 30'
18:00 Ceremonia rozpoczęcia | K. polski 2 | K. dokumentalny 3 KUP BILET
21 x Nowy Jork Dokument PL | 71'
15:00 Docs+Science
Dzika Afryka Dokument UK | 42'
12:00 Konkurs dokumentalny 1 KUP BILET
All You Need Is Me Dokument NL | 80'
14:30 Konkurs DocFilmMusic 1 KUP BILET
Grając Lecuonę Dokument ESP/COL | 114'
14:30 Konkurs dokumentalny 2 KUP BILET
Urząd pracy Dokument BEL | 74'
16:00 Krzysztof Kieślowski. Fotografie z miasta Łodzi
Kino Kijów.Centrum
| 30 maja 2016
12:30 Konkurs polski 3 KUP BILET
Kinki Animowany PL | 10'
Hycel Fabularny PL | 30'
Sylwan Animowany PL | 6'
Nadal wracam. Portret Ryszarda Krynickiego Dokument PL | 54'
15:00 Konkurs krótkometrażowy 2 KUP BILET
Mr Sand Animowany DK | 8'
Kiedy się obudzicie Dokument USA | 11'
Dom niemej kobiety Dokument ISR | 32'
Wspólna korzyść Animowany DE | 9'
Poszukiwacze jadeitu Fabularny ***/TW | 30'
18:00 Spojrzenie na Szwecję 2 KUP BILET
Szwedzka teoria miłości Dokument SWE | 80'
20:30 Olimpiady w oczach mistrzów 1 KUP BILET
Igrzyska w Soczi Dokument RUS | 192'
11:30 Laureaci festiwali 1 KUP BILET
Moje nazistowskie dziedzictwo Dokument UK | 92'
14:00 Gdzieś w Europie 1 KUP BILET
Kredyt na morderstwo Dokument ISR | 86'
16:30 Retrospektywa Marcela Łozińskiego 1 KUP BILET
Wizyta Dokument PL | 15'
Próba mikrofonu Dokument PL | 19'
Ćwiczenia warsztatowe Dokument PL | 12'
Zderzenie czołowe Dokument PL | 10'
Dotknięcie Dokument PL | 12'
Egzamin dojrzałości Dokument PL | 16'
Moje miejsce Dokument PL | 15'
19:00 Laureaci festiwali 3 KUP BILET
Wiadukt Fabularny CAN | 19'
Bracia Dokument PL | 71'
21:30 Opowieści ze świata 2 KUP BILET
Przyszłego roku w Jerozolimie Dokument USA | 53'
13:30 Panorama filmu polskiego 1 KUP BILET
Gintrowski Dokument PL | 44'
Ziggy Dust Dokument PL | 46'
16:00 Panorama filmu polskiego 2 KUP BILET
La Etiuda Fabularny PL | 7'
Przeszły lata, idą zimy Dokument PL | 17'
Kury Fabularny PL | 11'
Czeski łabędź Dokument CZ/PL | 30'
Lato Fabularny PL | 9'
Cargo Animowany PL | 11'
18:30 Panorama filmu polskiego 3 KUP BILET
Jonasz w brzuchu Lewiatana Dokument PL | 55'
Nie płacz kiedy odjadę Dokument USA/PL/AU | 56'
21:00 Short Matters! 1 KUP BILET
Dysonans Animowany DE | 17'
Nasze ciało Fabularny DE/SRB/BA | 15'
Syn wilka Fabularny FR | 23'
Biegacz Fabularny ESP | 12'
Miejsce, które nazywamy domem Dokument DK | 30'
Kino Mikro
| 30 maja 2016
09:00 Kids&Youth Fest 1
Ach, ten Emil Animowany SWE | 63'
12:30 Konkurs polski 4 KUP BILET
Ciepło-zimno Fabularny PL | 30'
Wytrwałość Dokument PL | 70'
15:00 Konkurs Polski 5 KUP BILET
Gyros Dance Animowany PL | 15'
Lokatorki Fabularny PL | 30'
Mnich z morza Dokument PL | 63'
17:30 Konkurs polski 6 KUP BILET
Nauka Dokument PL | 20'
Dotknięcie Anioła Dokument PL/DE | 62'
20:00 Konkurs krótkometrażowy 3 KUP BILET
Zebra Animowany EST | 6'
Jak minął dzień? Fabularny IRL | 14'
Ostatnia podróż tajemniczego Paula WR Fabularny FR | 17'
Nie jestem stąd Dokument DK/CL/LTU | 26'
Wędrówka Fiodora po Moskwie na początku XXI wieku Fabularny RUS | 24'
Kino Pod Wawelem
| 30 maja 2016
21:30 Dźwięki muzyki 1
John Lennon. Chłopak znikąd Fabularny UK/CAN | 98'
Kino Agrafka
| 30 maja 2016
13:00 Opowieści ze świata 1 KUP BILET
W imię honoru Dokument USA/PL | 72'
15:30 Spojrzenie na Szwecję 1 KUP BILET
Historia MonaLisy Dokument DK/SWE/NOR | 90'
18:00 Laureaci festiwali 2 KUP BILET
Madam Black Fabularny NZ | 11'
Bardzo wolno naprzód Dokument ESP/FR | 74'
20:30 Gdzieś w Europie 2 KUP BILET
Niebezpieczny świat Doktora Dolečka Dokument CZ | 75'
12:00 Konkurs dokumentalny 4 KUP BILET
Curumim Dokument BRA | 100'
12:00 Konkurs dokumentalny 5 KUP BILET
Życie na granicy Dokument *** | 73'
14:30 Konkurs DocFilmMusic 2 KUP BILET
Muzyka obcych Dokument USA | 96'
14:30 Konkurs dokumentalny 6 KUP BILET
Mój przyjaciel Borys Niemcow Dokument RUS/EST | 70'
17:00 Konkurs DocFilmMusic 3 KUP BILET
Ekstaza Wilko Johnsona Dokument UK | 91'
17:00 Konkurs dokumentalny 7 KUP BILET
Martwe uszy Dokument LTU | 42'
Powodzenia, Tashi! Dokument EST | 55'
ARS Reduta
| 30 maja 2016
17:30 Konkurs dokumentalny 8 KUP BILET
Kto mnie teraz pokocha? Dokument ISR | 85'
AGH B8 Sala 0.10 A| 30 maja 2016
18:00 Docs+Science 1
Pod wpływem antykoncepcji hormonalnej Dokument CZ | 52'
AGH B8 Sala 0.10 B| 30 maja 2016
18:00 Docs+Science 2
Łowcy miodu Dokument PL | 75'
19:30 Konkurs DocFilmMusic 5 KUP BILET
Para na wodzie Dokument CZ/SK | 83'
19:30 Konkurs DocFilmMusic 4 KUP BILET
A Poem Is a Naked Person Dokument USA | 90'
ARS Reduta
| 30 maja 2016
20:00 Konkurs dokumentalny 9 KUP BILET
Dziewiątka Dokument USA | 98'
AGH B8 Sala 0.10 A| 30 maja 2016
20:00 Docs+Science 3
Komputery robią show! Dokument UK | 45'
AGH B8 Sala 0.10 B| 30 maja 2016
20:00 Docs+Science 4
Baobaby - pomiędzy ziemią a morzem Dokument FR | 55'
Pauza In Garden
| 30 maja
11:00 Krytyczny Poranek z Piotrem Stasikiem
Cricoteka| 30 maja
17:00 Kieślowski w dokumencie 1
Pauza In Garden
| 30 maja
18:00 (In) Vissible Life – Czech Science Docs in 20th Century
Cricoteka| 30 maja
19:00 Wajda w dokumencie
Kino Kijów.Centrum
| 31 maja 2016
12:30 Konkurs krótkometrażowy 4 KUP BILET
Tsunami Animowany DK | 7'
Dom Fabularny UK/*** | 20'
Z życia śmieciarza Animowany DE | 5'
Dwa dzieciństwa Dokument RUS | 26'
Siekany Fabularny UK | 17'
Radioamator Fabularny SWE | 19'
15:00 Konkurs krótkometrażowy 5 KUP BILET
Zimowe igraszki Fabularny CAN | 15'
Sen dziecka Animowany FR | 10'
Nic się tu nie stało Dokument DE/IR | 21'
Kawa mrożona Animowany FR | 15'
Życie po dżungli Dokument *** | 22'
18:00 Ceremonia wręczenia nagrody Smok Smoków KUP BILET
89 mm od Europy Dokument PL | 12'
Poste Restante Dokument PL | 14'
Wszystko może się przytrafić Dokument PL | 39'
20:30 Konkurs polski 11 KUP BILET
Ostatni sezon Dokument PL | 13'
Czarna Wołga Animowany PL | 4'
Adaptacja Fabularny PL | 24'
Super Rzecz Animowany PL | 5'
Nauka chodzenia Dokument PL | 52'
11:30 Laureaci festiwali 4 KUP BILET
Jąkała Fabularny UK/IRL | 13'
Don Juan Dokument SWE/FIN | 92'
14:00 Gdzieś w Europie 3 KUP BILET
Prawie jak w kinie Dokument BG | 70'
16:30 Spojrzenie na Szwecję 4 KUP BILET
Dziewczynka, która uratowała mi życie Dokument SWE | 79'
19:00 Spojrzenie na Szwecję 5 KUP BILET
Witajcie w Szwecji! Dokument SWE | 96'
21:30 Opowieści ze świata 4 KUP BILET
Tańcząc z Madonną Dokument NL/BEL | 83'
13:30 Panorama filmu polskiego 4 KUP BILET
Powidok Fabularny PL | 9'
Niestrudzeni wędrowcy Fabularny PL | 30'
Czarnoksiężnik z krainy U.S. Animowany PL | 24'
Lila Fabularny PL | 24'
16:00 Panorama filmu polskiego 5 KUP BILET
Mrożek. Życie warte jest życia Dokument PL | 35'
Mój ojciec Staś Dokument PL | 50'
18:30 Panorama filmu polskiego 6 KUP BILET
Jarocin, po co wolność Dokument PL | 108'
21:00 Noc etiud studenckich 1 KUP BILET
Dziewczęta i chłopcy Fabularny SWE | 30'
Wiatr wieje gdzie chce Fabularny SWE | 20'
Uchroń mnie Dokument SWE | 15'
Spróbuję jeszcze raz Fabularny SWE | 30'
Wyzwanie tostera Dokument SWE | 3'
Mellow Yellow Dokument SWE | 48'
Mazda Fabularny SWE | 14'
Sąsiad z dołu Animowany SWE | 2'
Kręgi życia Dokument SWE | 12'
Syn Dokument SWE | 24'
Kino Mikro
| 31 maja 2016
09:00 Kids&Youth Fest 2
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms Fabularny SWE | 80'
12:30 Konkurs polski 7 KUP BILET
Wyjdę z siebie Animowany PL | 5'
Powrót Fabularny PL | 21'
Walka z szatanem Dokument PL | 75'
15:00 Konkurs krótkometrażowy 6 KUP BILET
Isabella Morra Dokument FR | 22'
Graffiti Fabularny ESP | 30'
Dziki Zachód Dokument FR | 26'
Patriotka Fabularny UK | 15'
17:30 Konkurs polski 8 KUP BILET
Side Roads Dokument PL | 17'
Dzień Babci Fabularny PL | 30'
Dar Dokument PL | 56'
20:00 Konkurs polski 10 | Konkurs krótkometrażowy 7 KUP BILET
Xoxo Pocałunki i uściski Animowany PL | 13'
Otwarcie Fabularny PL | 30'
Figury niemożliwe i inne historie II Animowany PL | 14'
Więzi Dokument PL | 18'
Locus Animowany PL | 10'
Seks dla opornych Animowany PL/DE/CAN | 12'
Kino Pod Wawelem
| 31 maja 2016
21:30 Dźwięki muzyki 2
Backbeat Fabularny UK/DE | 100'
Kino Agrafka
| 31 maja 2016
13:00 Opowieści ze świata 3 KUP BILET
Masoumeh Dokument IR | 71'
15:30 Spojrzenie na Szwecję 3 KUP BILET
Ingrid Bergman: własnymi słowami Dokument DE/SWE | 114'
18:00 Laureaci festiwali 5 KUP BILET
Ciągoty Iwana Animowany SUI | 6'
Im bliżej jesteśmy Dokument UK | 88'
20:30 Gdzieś w Europie 4 KUP BILET
Oczy jego rodziców Dokument HU | 90'
11:30 Konkurs dokumentalny 10 KUP BILET
Homo Sacer: święty czy wyklęty Dokument DK/SWE | 60'
Sempervirens Dokument SUI | 47'
12:00 Konkurs DocFilmMusic 6 KUP BILET
Seks, marakasy i pieski chihuahua Dokument ESP | 87'
14:30 Konkurs dokumentalny 11 KUP BILET
Nasz dom Dokument CAN | 83'
17:00 Konkurs DocFilmMusic 7 KUP BILET
Fonko. Muzyka Afryki Dokument SWE | 88'
17:00 Konkurs DocFilmMusic 8 KUP BILET
Melodia hałasu Dokument SUI | 86'
ARS Reduta
| 31 maja 2016
17:30 Konkurs dokumentalny 2 KUP BILET
Urząd pracy Dokument BEL | 74'
AGH B8 Sala 0.10 A| 31 maja 2016
18:00 Docs+Science 5
Licząc od nieskończoności Dokument USA | 56'
AGH B8 Sala 0.10 B| 31 maja 2016
18:00 Docs+Science 4
Baobaby - pomiędzy ziemią a morzem Dokument FR | 55'
19:30 Konkurs dokumentalny 12 | Konkurs polski 9 KUP BILET
Ikona Dokument PL | 51'
Z pogranicza cudu Dokument PL | 52'
19:30 Olimpiady w oczach mistrzów 2 KUP BILET
Olimpiada cz. 1 Dokument DE | 124'
ARS Reduta
| 31 maja 2016
20:00 Konkurs DocFilmMusic 9 KUP BILET
Miss Sharon Jones! Dokument USA | 94'
AGH B8 Sala 0.10 A| 31 maja 2016
20:00 Docs+Science 6
Kod origami Dokument DE/FR | 52'
AGH B8 Sala 0.10 B| 31 maja 2016
20:00 Docs+Science 7
Między niebem a lodem Dokument FR | 89'
Pauza In Garden
| 31 maja
11:00 Krytyczny Poranek z Erikiem Gandinim
16:00 Polska Szkoła Dokumentu. Bogdan Dziworski
Cricoteka| 31 maja
17:00 Kieślowski w dokumencie 2
19:00 Wajda w dokumencie 2
Kino Kijów.Centrum
| 1 czerwca 2016
15:00 Konkurs krótkometrażowy 3 KUP BILET
Zebra Animowany EST | 6'
Jak minął dzień? Fabularny IRL | 14'
Ostatnia podróż tajemniczego Paula WR Fabularny FR | 17'
Nie jestem stąd Dokument DK/CL/LTU | 26'
Wędrówka Fiodora po Moskwie na początku XXI wieku Fabularny RUS | 24'
18:00 Konkurs dokumentalny 14 | Konkurs polski 13 KUP BILET
Daniel Dokument PL | 24'
Alisa w krainie wojny Dokument PL | 74'
20:30 Konkurs DocFilmMusic 10 | Konkurs polski 14 KUP BILET
Wariacja na wiolonczelę solo Dokument PL | 37'
Ucho wewnętrzne Dokument PL | 75'
11:00 Dojrzałe kino KUP BILET
Jonasz w brzuchu Lewiatana Dokument PL | 55'
14:00 Gdzieś w Europie 5 KUP BILET
Moje filmowe życie Dokument SUI | 77'
16:30 Retrospektywa Marcela Łozińskiego 2 KUP BILET
Happy End Dokument PL | 16'
Jak żyć Dokument PL | 83'
19:00 Spojrzenie na Szwecję 1 KUP BILET
Historia MonaLisy Dokument DK/SWE/NOR | 90'
21:30 Opowieści ze świata 1 KUP BILET
W imię honoru Dokument USA/PL | 72'
13:30 Panorama filmu polskiego 7 KUP BILET
Jazz albo Janko Muzykant Najnowszy Animowany PL | 18'
Staje się Fabularny PL | 29'
Cheerleaderki Dokument PL | 40'
16:00 Panorama filmu polskiego 8 KUP BILET
Morgenrot Dokument PL | 69'
18:30 Panorama filmu polskiego 2 KUP BILET
La Etiuda Fabularny PL | 7'
Przeszły lata, idą zimy Dokument PL | 17'
Kury Fabularny PL | 11'
Czeski łabędź Dokument CZ/PL | 30'
Lato Fabularny PL | 9'
Cargo Animowany PL | 11'
21:00 Noc etiud studenckich 2 KUP BILET
Apokalipsa Fabularny PL | 14'
Budzik Dokument PL | 33'
Szczękościsk Fabularny PL | 30'
Ciało obce Animowany PL | 7'
Spotkanie Fabularny PL/BY | 11'
Drugie życie Dokument PL | 19'
Czarnowidzka Fabularny PL | 26'
Pies Schroedingera Animowany PL | 8'
Dom Dokument PL | 27'
Kino Mikro
| 1 czerwca 2016
09:00 Kids&Youth Fest 3
Wierszyki domowe Animowany PL | 22'
12:30 Konkurs polski 12 KUP BILET
Ja, zwierzę Animowany PL | 6'
Basen Fabularny PL | 34'
Czerń Animowany PL/JP | 14'
Dwa światy Dokument PL | 51'
15:00 Konkurs polski 3 KUP BILET
Kinki Animowany PL | 10'
Hycel Fabularny PL | 30'
Sylwan Animowany PL | 6'
Nadal wracam. Portret Ryszarda Krynickiego Dokument PL | 54'
17:30 Konkurs polski 1 KUP BILET
Wielki Teatr Dokument PL | 30'
Trzy rozmowy o życiu Dokument PL | 25'
Stan umysłu Dokument PL | 53'
20:00 Konkurs krótkometrażowy 1 KUP BILET
Miłość Animowany HU/FR | 15'
Cuba Libre Fabularny PL/NL | 21'
Gniazdo Dokument SK | 25'
Dobre życie Fabularny NL | 29'
Kino Pod Wawelem
| 1 czerwca 2016
21:30 Dźwięki muzyki 3
Yesterday Fabularny PL | 87'
Kino Agrafka
| 1 czerwca 2016
14:00 Opowieści ze świata 5 KUP BILET
Ja, Haiti Dokument ESP | 66'
15:30 Spojrzenie na Szwecję 6 KUP BILET
Martha i Niki Dokument SWE | 90'
18:00 Laureaci festiwali 3 KUP BILET
Wiadukt Fabularny CAN | 19'
Bracia Dokument PL | 71'
20:15 Retrospektywa Marcela Łozińskiego 3 KUP BILET
Ojciec i syn w podróży Dokument PL | 75'
22:00 Gdzieś w Europie 1 KUP BILET
Kredyt na morderstwo Dokument ISR | 86'
12:00 Konkurs dokumentalny 13 KUP BILET
Romeo i Julia Dokument IT | 57'
Ciężar dowodu Dokument DE | 34'
14:30 Konkurs DocFilmMusic 4 KUP BILET
A Poem Is a Naked Person Dokument USA | 90'
17:00 Konkurs dokumentalny 5 KUP BILET
Życie na granicy Dokument *** | 73'
17:00 Konkurs dokumentalny 9 KUP BILET
Dziewiątka Dokument USA | 98'
ARS Reduta
| 1 czerwca 2016
17:30 Konkurs dokumentalny 4 KUP BILET
Curumim Dokument BRA | 100'
AGH B8 Sala 0.10 A| 1 czerwca 2016
18:00 Docs+Science 8
Dosięgnąć nieba Dokument PL | 38'
AGH B8 Sala 0.10 B| 1 czerwca 2016
18:00 Docs+Science 6
Kod origami Dokument DE/FR | 52'
19:30 Konkurs dokumentalny 15 KUP BILET
Refleksy Dokument SWE | 80'
19:30 Olimpiady w oczach mistrzów 3 KUP BILET
Olimpiada cz. 2 Dokument DE | 96'
ARS Reduta
| 1 czerwca 2016
20:00 Konkurs dokumentalny 1 KUP BILET
All You Need Is Me Dokument NL | 80'
AGH B8 Sala 0.10 A| 1 czerwca 2016
20:00 Docs+Science 9
Podróż w głąb kosmosu Dokument USA | 42'
AGH B8 Sala 0.10 B| 1 czerwca 2016
20:00 Docs+Science 10
Czekając na fale i cząstki Dokument RUS | 77'
Pauza In Garden
| 1 czerwca
11:00 Krytyczny Poranek z Marcelem Łozińskim
16:00 Finisaż wystawy fotografii Andrzeja Tyszko
Cricoteka| 1 czerwca
17:00 Kieślowski w dokumencie 3
Pauza In Garden
| 1 czerwca
18:00 Prezentacja Narodowego Centrum Kultury Filmowej
Cricoteka| 1 czerwca
19:00 Wajda w dokumencie 3
Plac Nowy| 1 czerwca
20:30 Noc na Kazimierzu. Koncert zespołu Kraków Street Band.
Kino Kijów.Centrum
| 2 czerwca 2016
12:30 Konkurs krótkometrażowy 6 KUP BILET
Isabella Morra Dokument FR | 22'
Graffiti Fabularny ESP | 30'
Dziki Zachód Dokument FR | 26'
Patriotka Fabularny UK | 15'
15:00 Konkurs polski 8 KUP BILET
Side Roads Dokument PL | 17'
Dzień Babci Fabularny PL | 30'
Dar Dokument PL | 56'
18:00 Konkurs polski 4 KUP BILET
Ciepło-zimno Fabularny PL | 30'
Wytrwałość Dokument PL | 70'
20:30 konkurs polski 15 KUP BILET
Zapis z wczoraj Animowany PL | 5'
Lekcja patriotyzmu Dokument PL/DE | 27'
Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham Dokument PL | 75'
11:30 Laureaci festiwali 2 KUP BILET
Madam Black Fabularny NZ | 11'
Bardzo wolno naprzód Dokument ESP/FR | 74'
14:00 Gdzieś w Europie 2 KUP BILET
Niebezpieczny świat Doktora Dolečka Dokument CZ | 75'
16:30 Retrospektywa Marcela Łozińskiego 4 KUP BILET
Koło Fortuny Dokument PL | 18'
Żeby nie bolało Dokument PL | 46'
A gdyby tak się stało Dokument PL | 38'
19:00 Spojrzenie na Szwecję 3 KUP BILET
Ingrid Bergman: własnymi słowami Dokument DE/SWE | 114'
21:30 Opowieści ze świata 3 KUP BILET
Masoumeh Dokument IR | 71'
13:30 Panorama filmu polskiego 3 KUP BILET
Jonasz w brzuchu Lewiatana Dokument PL | 55'
Nie płacz kiedy odjadę Dokument USA/PL/AU | 56'
16:00 10-lecie Programu „30 Minut” Studia Munka KUP BILET
18:30 Panorama filmu polskiego 1 KUP BILET
Gintrowski Dokument PL | 44'
Ziggy Dust Dokument PL | 46'
21:00 Laureaci festiwali 6 KUP BILET
Pianino Animowany EST | 10'
Raving Iran Dokument SUI | 84'
Kino Mikro
| 2 czerwca 2016
12:30 Konkurs krótkometrażowy 5 KUP BILET
Zimowe igraszki Fabularny CAN | 15'
Sen dziecka Animowany FR | 10'
Nic się tu nie stało Dokument DE/IR | 21'
Kawa mrożona Animowany FR | 15'
Życie po dżungli Dokument *** | 22'
15:00 Konkurs dokumentalny 3 | Konkurs polski 2 KUP BILET
21 x Nowy Jork Dokument PL | 71'
17:30 Konkurs krótkometrażowy 8 KUP BILET
Poglądy Animowany ISR | 5'
Byłem zwycięzcą Animowany SWE | 15'
Gdzie byłaś? Fabularny DE | 30'
Na lądzie i na morzu Animowany DK/SWE | 12'
Tabula Rasa Fabularny HU | 30'
20:00 Konkurs krótkometrażowy 4 KUP BILET
Tsunami Animowany DK | 7'
Dom Fabularny UK/*** | 20'
Z życia śmieciarza Animowany DE | 5'
Dwa dzieciństwa Dokument RUS | 26'
Siekany Fabularny UK | 17'
Radioamator Fabularny SWE | 19'
Kino Pod Wawelem
| 2 czerwca 2016
21:30 Dźwięki muzyki 4
Imagine: John Lennon Dokument USA | 100'
Kino Agrafka
| 2 czerwca 2016
13:30 Opowieści ze świata 2 KUP BILET
Przyszłego roku w Jerozolimie Dokument USA | 53'
15:30 Spojrzenie na Szwecję 4 KUP BILET
Dziewczynka, która uratowała mi życie Dokument SWE | 79'
18:00 Laureaci festiwali 4 KUP BILET
Jąkała Fabularny UK/IRL | 13'
Don Juan Dokument SWE/FIN | 92'
20:30 Spojrzenie na Szwecję 8 KUP BILET
Osiedle zboczeńców Dokument DK/SWE | 77'
22:00 Gdzieś w Europie 3 KUP BILET
Prawie jak w kinie Dokument BG | 70'
09:00 Kids&Youth Fest 4
Życie na granicy Dokument *** | 73'
12:00 Konkurs DocFilmMusic 5 KUP BILET
Para na wodzie Dokument CZ/SK | 83'
14:30 Konkurs DocFilmMusic 8 KUP BILET
Melodia hałasu Dokument SUI | 86'
14:30 Spojrzenie na Szwecję 7 KUP BILET
10-metrowa wieża Dokument SWE | 17'
Szanowny Panie Reżyserze... Dokument SWE | 14'
Las Palmas Fabularny SWE | 13'
Przesłuchanie Fabularny SWE | 14'
Incydent w banku Fabularny SWE | 12'
Tord & Tord Animowany SWE | 15'
Prostsze życie Fabularny SWE | 15'
Grzyb Fabularny SWE | 8'
Napalone matki Animowany SWE | 12'
17:00 Konkurs DocFilmMusic 2 KUP BILET
Muzyka obcych Dokument USA | 96'
17:00 Konkurs dokumentalny 11 KUP BILET
Nasz dom Dokument CAN | 83'
ARS Reduta
| 2 czerwca 2016
17:30 Konkurs DocFilmMusic 9 KUP BILET
Miss Sharon Jones! Dokument USA | 94'
AGH B8 Sala 0.10 A| 2 czerwca 2016
18:00 Docs+Science 3
Komputery robią show! Dokument UK | 45'
AGH B8 Sala 0.10 B| 2 czerwca 2016
18:00 Docs+Science 9
Podróż w głąb kosmosu Dokument USA | 42'
19:30 Konkurs DocFilmMusic 1 KUP BILET
Grając Lecuonę Dokument ESP/COL | 114'
19:30 Olimpiady w oczach mistrzów 4 KUP BILET
Olimpiada w Grenoble Dokument FR | 112'
ARS Reduta
| 2 czerwca 2016
20:00 Konkurs dokumentalny 6 KUP BILET
Mój przyjaciel Borys Niemcow Dokument RUS/EST | 70'
AGH B8 Sala 0.10 A| 2 czerwca 2016
20:00 Docs+Science 2
Łowcy miodu Dokument PL | 75'
AGH B8 Sala 0.10 B| 2 czerwca 2016
20:00 Docs+Science 5
Licząc od nieskończoności Dokument USA | 56'
22:00 Opowieści ze świata 4 KUP BILET
Tańcząc z Madonną Dokument NL/BEL | 83'
Pauza In Garden
| 2 czerwca
11:00 Krytyczny Poranek z Katy Grannan
Cricoteka| 2 czerwca
17:00 Kieślowski w dokumencie 4
Pauza In Garden
| 2 czerwca
18:00 „Czeski i polski film dokumentalny w czasach europeizacji"
Cricoteka| 2 czerwca
19:00 „Wykluczeni są wśród nas" - debata i seans filmu
Kino Kijów.Centrum
| 3 czerwca 2016
12:30 konkurs polski 5 KUP BILET
Gyros Dance Animowany PL | 15'
Lokatorki Fabularny PL | 30'
Mnich z morza Dokument PL | 63'
15:00 Konkurs polski 7 KUP BILET
Wyjdę z siebie Animowany PL | 5'
Powrót Fabularny PL | 21'
Walka z szatanem Dokument PL | 75'
18:00 Konkurs dokumentalny 12 | Konkurs polski 9 KUP BILET
Ikona Dokument PL | 51'
Z pogranicza cudu Dokument PL | 52'
20:30 Konkurs polski 12 KUP BILET
Ja, zwierzę Animowany PL | 6'
Basen Fabularny PL | 34'
Czerń Animowany PL/JP | 14'
Dwa światy Dokument PL | 51'
11:30 Laureaci festiwali 5 KUP BILET
Ciągoty Iwana Animowany SUI | 6'
Im bliżej jesteśmy Dokument UK | 88'
14:00 Gdzieś w Europie 4 KUP BILET
Oczy jego rodziców Dokument HU | 90'
16:30 Retrospektywa Marcela Łozińskiego 5 KUP BILET
Świadkowie Dokument PL | 26'
Las Katyński Dokument PL | 53'
19:00 Spojrzenie na Szwecję 6 KUP BILET
Martha i Niki Dokument SWE | 90'
21:00 Opowieści ze świata 5 KUP BILET
Ja, Haiti Dokument ESP | 66'
14:00 Panorama filmu polskiego 8 KUP BILET
Morgenrot Dokument PL | 69'
16:00 Panorama filmu polskiego 7 KUP BILET
Jazz albo Janko Muzykant Najnowszy Animowany PL | 18'
Staje się Fabularny PL | 29'
Cheerleaderki Dokument PL | 40'
18:30 Panorama filmu polskiego 5 KUP BILET
Mrożek. Życie warte jest życia Dokument PL | 35'
Mój ojciec Staś Dokument PL | 50'
21:00 Panorama filmu polskiego 4 KUP BILET
Powidok Fabularny PL | 9'
Niestrudzeni wędrowcy Fabularny PL | 30'
Czarnoksiężnik z krainy U.S. Animowany PL | 24'
Lila Fabularny PL | 24'
Kino Mikro
| 3 czerwca 2016
15:00 Konkurs polski 11 KUP BILET
Ostatni sezon Dokument PL | 13'
Czarna Wołga Animowany PL | 4'
Adaptacja Fabularny PL | 24'
Super Rzecz Animowany PL | 5'
Nauka chodzenia Dokument PL | 52'
17:30 Konkurs krótkometrażowy 2 KUP BILET
Mr Sand Animowany DK | 8'
Kiedy się obudzicie Dokument USA | 11'
Dom niemej kobiety Dokument ISR | 32'
Wspólna korzyść Animowany DE | 9'
Poszukiwacze jadeitu Fabularny ***/TW | 30'
20:00 Konkurs dokumentalny 14 | Konkurs polski 13 KUP BILET
Daniel Dokument PL | 24'
Alisa w krainie wojny Dokument PL | 74'
Kino Pod Wawelem
| 3 czerwca 2016
21:30 Dźwięki muzyki 5
The Rutles Fabularny USA/UK | 76'
Kino Agrafka
| 3 czerwca 2016
13:30 Retrospektywa Marcela Łozińskiego 6 KUP BILET
Jak to się robi Dokument PL | 87'
15:30 Spojrzenie na Szwecję 5 KUP BILET
Witajcie w Szwecji! Dokument SWE | 96'
18:00 Laureaci festiwali 1 KUP BILET
Moje nazistowskie dziedzictwo Dokument UK | 92'
20:30 Gdzieś w Europie 5 KUP BILET
Moje filmowe życie Dokument SUI | 77'
12:00 Konkurs DocFilmMusic 7 KUP BILET
Fonko. Muzyka Afryki Dokument SWE | 88'
14:30 Konkurs DocFilmMusic 6 KUP BILET
Seks, marakasy i pieski chihuahua Dokument ESP | 87'
14:30 Konkurs dokumentalny 15 KUP BILET
Refleksy Dokument SWE | 80'
17:00 Konkurs dokumentalny 10 KUP BILET
Homo Sacer: święty czy wyklęty Dokument DK/SWE | 60'
Sempervirens Dokument SUI | 47'