>

Bilety i karnety 63. KFF

Nie czekaj do wiosny! Już teraz dołącz do widzów 63. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw różnych rodzajów karnetów i voucherów prezentowych, jeśli chcesz kogoś obdarować.
Sprzedaż karnetów w cenach promocyjnych trwa do 9 maja. Bilety na pojedyncze seanse będą dostępne po 10 maja, po opublikowaniu pełnego programu festiwalu.

Karnety

Karnet KFF

300 zł
250 zł

Kup karnet
  • Wszystkie seanse kinowe + filmy na KFF VOD

Karnet KFF KINO

200 zł
150 zł

Kup karnet
  • Wszystkie seanse kinowe

Karnet KFF VOD

230 zł
180 zł

Kup karnet
  • Wszystkie filmy na KFF VOD

Karnet KFF VOD 10

100 zł

Kup karnet
  • 10 filmów lub zestawów filmów na KFF VOD

Im szybciej kupisz kupisz karnet, tym cena będzie lepsza!

Karnet KFF VOD dostęp online do filmów na KFF VOD od 2 do 18.06, tylko na terytorium Polski. Karnet KFF VOD 10 dostęp online do 10 seansów na KFF VOD od 2 do 18.06, tylko na terytorium Polski Karnet KFF dostęp do seansów kinowych od 28.05 do 4.06 (w tym otwarcie, zakończenie festiwalu i pokazy filmów nagrodzonych) dostęp online do filmów na KFF VOD od 2 do 18.06, tylko na terytorium Polski Karnet KFF KINO dostęp do seansów kinowych od 28.05 do 4.06 (w tym otwarcie, zakończenie festiwalu i pokazy filmów nagrodzonych) Karnet KFF KINO ULGA dostęp do seansów kinowych od 28.05 do 4.06 (w tym otwarcie, zakończenie festiwalu i pokazy filmów nagrodzonych) przysługuje studentom, seniorom, posiadaczom Karty Dużej Rodziny i Karty Krakowskiej, emerytom, rencistom, osobom z niepełnosprawnościami organizator zastrzega sobie prawo do sprawdzenia dokumentu uprawniającego do zniżki

* Przysługuje studentom, seniorom, posiadaczom Karty Dużej Rodziny i Karty Krakowskiej, emerytom, rencistom, osobom z niepełnosprawnością. Organizator zastrzega sobie prawo do sprawdzenia dokumentu uprawniającego do zniżki.

** Dostęp do 10 filmów lub zestawów filmów.

 

Bilety

Bilety dostępne od 20 maja 2023 roku do kupienia online.

  • Bilet KFF KINO – seans w kinie w dniach 28.05 – 04.06 (w tym na otwarcie i zakończenie festiwalu) – 19 zł
  • Bilet KFF VOD  – dostęp do 1 filmu lub 1 zestawu filmów na KFF VOD (online) od 2 do 18.06 (tylko na terytorium Polski) – 11 zł
  • Bezpłatne bilety / wejściówki dla posiadaczy akredytacji i karnetów będą możliwe do odbioru od momentu uruchomienia sprzedaży biletów.

Gdzie kupić?

Wszystkie bilety i karnety będą dostępne online na www.krakowfilmfestival.pl oraz w kinach festiwalowych.

W czasie festiwalu wszystkie bilety i karnety dostępne są również w Centrum Festiwalowym w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12)

Akredytacje

Sprzedaż Akredytacji rozpocznie się w kwietniu.

Masz pytania?

Odpowiedzi znajdziesz tutaj: FAQ (Pytania i Odpowiedzi).

Obsługa widzów: [email protected]

Koordynator mediów: [email protected]

Regulamin sprzedaży online biletów, karnetów i akredytacji oraz korzystania z KFF VOD w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

63. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w krakowskich kinach od 28 maja do 4 czerwca oraz online w całej Polsce od 2 do 18 czerwca 2023 roku. 

Szczegółowy program festiwalu opublikujemy w maju 2023 roku.