Akredytacje medialne

Media

160zł

Akredytuj się
  • Projekcje festiwalowe
  • Wydarzenia towarzyszące
  • Ceremonie
  • KFF Market
  • Wydarzenia KFF Industry
  • Pakiet zniżek

Media – Przeznaczona wyłacznie dla dziennikarzy aktywnych zawodowo, którzy będą relacjonować festiwal (organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyznania akredytacji medialnej osobie, która nie spełnia powyższych kryteriów). Uprawnia do udziału we wszystkich projekcjach i wydarzeniach festiwalowych w dniach 26 maja – 2 czerwca 2019 roku (w tym otwarcie i zakończenie festiwalu oraz wręczenie nagrody Smok Smoków, pokazy filmów nagrodzonych) oraz w wydarzeniach KFF Industry, w KFF Market, w pitchingach Docs to Start i Docs to Go! Upoważnia do zniżek w restauracjach festiwalowych i obiektach partnerskich.

Zgłoszenia można nadsyłać do 19 maja.

Aby wypełnić formularz akredytacji, należy wcześniej założyć konto MY KFF i zalogować się. 

Formularz akredytacji

Pytania dotyczące akredytacji MEDIA prosimy kierować na adres [email protected]

Informacje praktyczne

Akredytacje można zakupić przez stronę www.krakowfilmfestival.pl po założeniu konta MY KFF lub w Centrum Festiwalowym w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12) od dnia 26 maja 2019 r. Zalecamy zakup akredytacji online.

Akredytacje zakupione za pośrednictwem MY KFF odbierać można w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12) od dnia 26 maja 2019 r.

Akredytacje są imienne. Jedna osoba może zakupić tylko jedną akredytację.

Posiadacz akredytacji INDUSTRY, MEDIA, STUDENT nie ma możliwości zakupu karnetu online, gdyż akredytacja uprawnia do udziału w pokazach filmowych. Posiadacz akredytacji MARKET może zakupić karnet w centrum festiwalowym od 26 maja 2019 r.

Posiadacze akredytacji mają możliwość rezerwacji bezpłatnych biletów na seanse za pośrednictwem MY KFF lub mogą odebrać je w kasach kin. Rezerwacja bezpłatnych biletów możliwa jest od dnia poprzedzającego wybrany seans do 30 minut przed jego rozpoczęciem. Zalecamy rezerwację lub odbiór bezpłatnych biletów, gdyż pierwszeństwo wejścia na seans mają osoby z biletami (również bezpłatnymi).

Osobom spóźnionym Organizatorzy nie gwarantują wejścia na seans.

W przypadku znalezienia cudzej akredytacji należy zgłosić się do Centrum Festiwalowego.

REGULAMIN SPRZEDAŻY ONLINE BILETÓW, KARNETÓW I AKREDYTACJI jest dostępny tutaj