Tickets and Passes

Passes

Limited offer until 10th May 2019

Regular

170zł 110zł

Buy pass
  • Projekcje festiwalowe
  • Ceremonia otwarcia festiwalu
  • Wręczenie nagrody Smok Smoków
  • Inauguracja sekcji Fokus na Finlandię
  • Pokazy filmów nagrodzonych
  • Nie uprawnia do udziału w ceremonii zakończenia festiwalu

Discount

90zł 60zł

Buy pass
  • Zawiera to, co w Normalnym karnecie.
  • Przysługuje uczniom, studentom 1, 2 i 3 stopnia, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym.
  • Nie przysługuje studentom studiów podyplomowych.

 

Day pass (unavailable online) 45 zł

Regular pass upoważnia posiadacza do wstępu na wszystkie projekcje filmowe w dniach 26 maja – 2 czerwca 2019, w tym do udziału w otwarciu festiwalu, wręczeniu nagrody Smok Smoków, inauguracji sekcji Fokus na Finlandię oraz pokazach filmów nagrodzonych. Karnet normalny nie uprawnia do udziału w ceremonii zakończenia festiwalu, na którą konieczne jest zakupienie biletu (27 zł).

Discount pass upoważnia posiadacza do wstępu na wszystkie projekcje filmowe w dniach 26 maja – 2 czerwca 2019, w tym udziału w otwarciu festiwalu, wręczeniu nagrody Smok Smoków, inauguracji sekcji Fokus na Finlandię oraz pokazach filmów nagrodzonych. Karnet ulgowy nie uprawnia do udziału w ceremonii zakończenia festiwalu, na którą konieczne jest zakupienie biletu (27 zł). Discount passes are available for pupils, students of the I, II and III degree, retired, pensioners, and disabled people (disability ID card required). Not available for post-graduate students.

Day pass obowiązuje na wszystkie pokazy w wybranym dniu w terminie 26 maja – 2 czerwca 2019, oprócz ceremonii zakończenia festiwalu, na którą konieczne jest zakupienie biletu (27 zł). Karnet obowiązuje również na pokazy filmów nagrodzonych.

Ilość miejsc w kinach jest ograniczona. Posiadaczom karnetów zalecamy odbiór bezpłatnych biletów w kasach kin dzień przed planowanym seansem lub w dniu seansu najpóźniej 30 minut przed jego rozpoczęciem. W przeciwnym razie nie gwarantujemy wolnych miejsc.

Aby mieć możliwość rezerwacji bezpłatnych biletów przez Internet musisz założyć konto MY KFF i zalogować się przed kupnem karnetu. W przeciwnym razie bilety bezpłatne rezerwować i odbierać będzie można wyłącznie w kasach kin.

Where to buy passes?

Od 10 maja karnety do nabycia także w kinach: Kijów.Centrum, Kino Mikro, Kino Pod Baranami, Kino Agrafka, a w trakcie festiwalu do kupienia we wszystkich festiwalowych kinach.

 

Tickets

Tickets will be available online and at the box office from May 10

To buy tickets, go to: PROGRAMME – available from May 10

Ticket SALES REGULATIONS will be available soon.

Before 5 pm 10 zł
After 5 pm (including screenings that start at 5 pm)
(This doesn’t include the festival opening and closing ceremony screenings, where separate tickets need to be purchased with prices listed below.)
19 zł
Ticket for the Opening Ceremony (26.05.2019)
(For guests who don’t have a pass or an accreditation)
22 zł
Ticket for the Award Ceremony (01.06.2019)
(Festival pass holders need to purchase a separate ticket for this screening)
27 zł
Ticket for the screening of the Awarded Films (02.06.2019) 10 zł (before 5 pm)
19 zł (after 5 pm)

Group Tickets

Before 5 pm 7 zł
After 5 pm 13 zł

Group ticket – available to organized school groups of 10 or more (no charge for the group’s guardian).

Allows to enter all screenings taking place between 26th May – 2nd June, apart from the Festival’s opening (22 PLN) and closing ceremony (27 PLN) which require a separate ticket. To book a ticket, please write to: bilety@kff.com.pl.

 

Gdzie kupić bilety?

Bilety do nabycia na stronie internetowej oraz od 10 maja w kinach festiwalowych: Kijów.Centrum, Kino Mikro, Kino Pod Baranami, Kino Agrafka. W danym kinie można kupować bilety wyłącznie na seanse w tym kinie.

Bilety na seanse w Małopolskim Ogrodzie Sztuki do 25 maja do nabycia tylko w Kinie Pod Baranami, a bilety do kina w Auli ASP tylko w kinie Agrafka. Od 26 maja bilety będzie można kupić także w MOS-ie i Auli ASP.

W czasie festiwalu bilety na wszystkie seanse można zakupić w Centrum Festiwalowym w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.