KFF Industry Program

KFF Industry jest to wydarzenia branżowe przeznaczone dla obecnych na Krakowskim Festiwalu Filmowym profesjonalistów filmowych. Z powodu obecnej związanej z wybuchem pandemii sytuacji tegoroczna edycja festiwalu wraz ze większością wydarzeń towarzyszących – w tym z  KFF Industry – zostanie przeniesiona do internetu. Twórcy i producenci filmów dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych spotkają się z ekspertami, programerami międzynarodowych festiwali filmowych, zagranicznymi agentami sprzedaży, dystrybutorami, przedstawicielami funduszy filmowych, stacji telewizyjnych, platform online i VOD oraz innymi osobami decyzyjnymi z międzynarodowej branży filmowej. Wydarzenia w ramach tej sekcji odbędą w dniach 1-6 czerwca 2020. 

 

Sekcja branżowa KFF Industry będzie otwarta jedynie dla akredytowanych gości z Polski i zagranicy, którym udostępniona zostanie KFF Market – wideoteka online, w której obejrzeć będzie można wszystkie filmy z programu Festiwalu oraz dostęp do pitchingów (Animated in Poland, Docs to Start i Docs to Go), spotkań indywidualnych z ekspertami KFF Industry Meetings, konferencji, wykładów, dyskusji panelowych, a także prezentacje projektów animowanych i dokumentalnych na różnych etapach produkcji. W formule zamkniętej odbędzie CEDOC Market koprodukcyjny oraz warsztaty Doc Lab Poland współorganizowane przez Fundację Filmową im. Władysława Ślesickiego, a także pokazy branżowe dla dystrybutorów Docs to Buy.

Udział we wszystkich wydarzeniach dostępny jest z akredytacjami typu: INDUSTRY, INDUSTRY PRO i MEDIA. Niektóre z wydarzeń są otwarte dla publiczności, inne wymagają wcześniejszego zarezerwowania miejsca.

KFF Industry odbędzie się online w dniach 1-6 czerwca 2020.