KFF Industry Program

31 MAJA – 5 CZERWCA 2021

KFF Industry jest to wydarzenia branżowe przeznaczone dla obecnych na Krakowskim Festiwalu Filmowym profesjonalistów filmowych. W tym roku po raz kolejny z powodu obostrzeń związanych pandemią Covid 19, KFF Industry zostanie zrealizowane w formule online. Twórcy i producenci filmów dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych spotkają się z ekspertami, programerami międzynarodowych festiwali filmowych, zagranicznymi agentami sprzedaży, dystrybutorami, przedstawicielami funduszy filmowych, stacji telewizyjnych, platform online i VOD oraz innymi osobami decyzyjnymi z międzynarodowej branży filmowej.

Sekcja branżowa KFF Industry będzie otwarta jedynie dla akredytowanych gości z Polski i zagranicy, którym udostępniona zostanie KFF Video Library – wideoteka online, w której obejrzeć będzie można wszystkie filmy z programu Festiwalu oraz dostęp do pitchingów (Animated in Poland, Docs to Start i Docs to Go), spotkań indywidualnych z ekspertami KFF Industry Meetings, prezentacji, wykładów, dyskusji panelowych, a także prezentacji Focus on Norway. W formule zamkniętej odbędzie CEDOC Market koprodukcyjny oraz warsztaty Doc Lab Poland współorganizowane przez Fundację Filmową im. Władysława Ślesickiego.

Udział we wszystkich wydarzeniach dostępny jest z akredytacjami typu: INDUSTRY, INDUSTRY LIGHT, INDUSTRY PRO i MEDIA. Niektóre z wydarzeń są otwarte dla publiczności, inne wymagają wcześniejszego zarezerwowania miejsca.

KFF Industry odbędzie się online w dniach 31.05 – 5.06.2021