Prezentacja Crew United

Crew United to platforma networkingowa dla twórców filmowych o wielu funkcjach, oferująca użytkownikom możliwość zaprezentowania swojego portfolio na arenie międzynarodowej w profesjonalnym, zweryfikowanym kontekście, a także możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z europejskimi i lokalnymi twórcami filmowymi – freelancerami, producentami, aktorami i firmami działającymi w branży audiowizualnej. Crew United publikuje również oferty pracy i daje możliwość poszukiwania partnerów do nowych projektów.
Od 25 lat Crew United angażuje się aktywnie we wszystkie kwestie związane z standardami pracy w branży audiowizualnej. Crew United to bowiem nie tylko europejska platforma, zrzeszająca ponad 40 tysięcy aktywnych użytkowników i baza danych z informacjami o niemalże 250 tysiącach europejskich filmowcach i filmowczyniach, 115 tys. aktorach i aktorkach, 60 tys. firmach z sektora AV ale także uważny i aktywny partner organizacji zawodowych w wielu krajach europejskich.

https://www.crew-united.com/pl/

Osoby, które chciałyby się dowiedzieć więcej o platformie Crew United i zadać osobiście pytania dotyczące procesu rejestracji i wykorzystania portalu mogą zarejestrować się na dwie sesje szkoleniowe.
Odbędą się one w:
– środę, 2 czerwca, w godz. 11.00-11.30
– piątek, 4 czerwca, w godz. 15.00-15.30
Prosimy o zgłoszenie chęci udziału mailowo na adres: [email protected]