Jesteś tutaj

Rosja2020fabuła24'
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/nowa/public_html/https/wp-content/themes/kff3/template-parts/content/c-film-page.php on line 149

Delikatny melodramat o młodości, wspomnieniach i pierwszym zauroczeniu, które nigdy nie przestaje błyszczeć. Opowieść o spotkaniu dwóch odrębnych wszechświatów, rosyjskiej studentki i amerykańskiego badacza, w namiocie na łonie natury, wśród oszałamiających krajobrazów Kaukazu. Z dobrym początkiem i takim końcem. Film, którego treść znajduje swoje odzwierciedlenie w formie wizualnej, eksperymentujący z formatem oraz użyciem czerni i bieli oraz koloru. Kino, które pachnie nostalgią i przywołuje ducha narracji, jaką dziś rzadko się spotyka. Na poły hołd dla dawnych romansów, na poły wyraz nieokreślonej tęsknoty za małymi wielkimi doświadczeniami życia.

reżyseria
Gość Q&A, portret reżysera
Orkhan Abulov

Urodził się w 1992 roku w Moskwie. Studiował w Moskiewskiej Szkole Filmowej. Jest dwukrotnym laureatem konkursu „Artystyczne słowo Rosji”. Występuje w sztukach rosyjskiego teatru państwowego „Satyrykon” oraz w filmach. Brał udział w kursie Adriano De Santis, rektora Roma Film Academy. Od 2016 roku zajmuje się również reżyserią.

zdjęcia
Roman Ruktansky, Alexey Trusevich
scenariusz
Elena Butenko-Raykina, Orkhan Abulov, Artem Sudbin
muzyka
Maria Lineva
montaż
Orkhan Abulov, Dmitry Nikolaev, Benjamine Horn
produkcja
Elena Butenko-Raykina
Fotos
Kadr z filmu Jesteś tutaj