Na zawsze dziewice

Norwegia2018fabuła17'
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/nowa/public_html/https/wp-content/themes/kff3/template-parts/content/c-film-page.php on line 149

Ostatnie dni wakacji. Nastolatki Issi i Astrid wychodzą razem wieczorem na miasto. Mają jeden konkretny cel – dobrze się bawić, a przy okazji znaleźć chłopaka, z którym Issi będzie mogła przeżyć swój pierwszy raz. Wtedy na ich drodze pojawia się tajemniczy Rashid, który proponuje im wizytę w zaprzyjaźnionym klubie. Na miejscu dziewczyny poznają jego kolegę i wydaje się, że perspektywa zrealizowania planu jest coraz bliższa. Kiedy jednak sprawy zaczynają nabierać tempa, pomiędzy przyjaciółkami niespodziewanie pojawia się konflikt.

reżyseria
Thea Hvistendahl

Ukończyła reżyserię w WSoC w Oslo w 2013 roku. Specjalizuje się w tworzeniu teledysków, filmów krótkometrażowych i reklam. W grudniu 2017 roku jej pierwszy film „Adjø Montebello” zdobył cztery nominacje do Amanda Awards. Jej film krótkometrażowy “Na zawsze dziewice” brał udział w konkursie na SXSW (2019).

zdjęcia
Pål Ulvik Rokseth
scenariusz
Thea Hvistendahl, Sofia Lersol Lund
montaż
Thomas Trælnes
produkcja
Andrea B. Ottmar (Frokost Film)
Fotos
Kadr z filmu Na zawsze dziewice