KFF VOD

KFF VOD to platforma cyklicznie prezentująca filmy dokumentalne, krótkometrażowe fabuły i animacje z całego świata. Pokazujemy tutaj zarówno filmy, które zachwyciły widzów Krakowskiego Festiwalu Filmowego jak i te, które odkryliśmy podczas naszych filmowych wędrówek i które właśnie tu będą miały swój premierowy pokaz. KFF VOD to ważne tematy prezentowane w innowacyjnej formie, filmy zrealizowane przez mistrzów kina i debiutantów, ciekawi bohaterowie i nieznane historie, świat w pigułce i losy jednostki. Łącząc filmy w zestawy tematyczne odkrywamy dla widzów KFF VOD opowieści poruszające, zabawne i niezwykłe. 

Filmy będą udostępnione online na terenie Polski w ostatnim tygodniu miesiąca. Jednorazowy dostęp w cenie 14 zł umożliwia oglądanie filmu przez 24h.

We wrześniu zapraszamy na wyprawę do Rosji. W programie pokażemy filmy prezentowane w konkursie dokumentalnym 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Podróże niezwyczajne. Rosja

21-27.09
4 filmy

Na początek jesieni zapraszamy w podróż niezwyczajną do Rosji – kraju przeciwieństw i niepewności, ale również kraju zwykłych i niezwykłych bohaterów, często boleśnie doświadczonych, którzy wciąż żyją nadzieją na lepsze jutro. Filmy w tej edycji pokazują Rosję bez cenzury, opowiedzianą przez zwykłych ludzi.

Ci wspaniali mężczyźni

26.10 - 1.11
4 filmy

Ci wspaniali mężczyźni to ojcowie, nauczyciele, mentorzy, zwyczajni ludzie w niezwykłych, czasem przerastających ich rolach. Osobliwy matematyk z Transylwanii, który porzuca konwencjonalny system edukacji, były mistrz świata w kulturystyce, który całkowicie poświęca się opiece nad nastoletnim synem, czy ojciec, który staje się bohaterem filmu swojej córki - to bohaterowie uwikłani w trudne relacje osobiste, pełni pasji, angażujący się w to, co dla nich najważniejsze.