KFF VOD

KFF VOD to platforma cyklicznie prezentująca filmy dokumentalne, krótkometrażowe fabuły i animacje z całego świata. Pokazujemy tutaj zarówno filmy, które zachwyciły widzów Krakowskiego Festiwalu Filmowego jak i te, które odkryliśmy podczas naszych filmowych wędrówek i które właśnie tu będą miały swój premierowy pokaz. KFF VOD to ważne tematy prezentowane w innowacyjnej formie, filmy zrealizowane przez mistrzów kina i debiutantów, ciekawi bohaterowie i nieznane historie, świat w pigułce i losy jednostki. Łącząc filmy w zestawy tematyczne odkrywamy dla widzów KFF VOD opowieści poruszające, zabawne i niezwykłe. 

Filmy będą udostępnione online na terenie Polski w ostatnim tygodniu miesiąca. Jednorazowy dostęp w cenie 9 zł umożliwia oglądanie filmu pełnometrażowego lub zestawu filmów krótkometrażowych przez 24h.

W stronę duchowości

22-31.03 4 filmy

Każdy z nas doświadcza życia na wielu płaszczyznach. Niektórzy nieustająco kroczą duchową drogą, by lepiej zrozumieć rzeczywistość, inni rozpoczynają duchowe poszukiwania pod wpływem wydarzeń, czy innych ludzi. Jeszcze inni twardo stąpają po ziemi odrzucając metafizyczne przestrzenie. W marcowym programie KFF VOD prezentujemy opowieści o zmaganiach bohaterów z najróżniejszych zakątków świata z fundamentalnymi pytaniami. Przyjrzymy się z bliska tradycyjnym religijnym rytuałom, podążymy za pielgrzymami toczącymi walkę z demonami przeszłości i podsłuchamy dziecięcych rozmów o istnieniu boga.