Jak oglądać

Jeśli chcesz skorzystać z KFF VOD znajdziesz tu kilka ważnych informacji w jaki sposób funkcjonuje.

Filmy dostępne są online na terenie Polski w ostatnim tygodniu każdego miesiąca.

Każda edycja KFF VOD ma swój temat i składa się z kilku tytułów lub zestawów, w których znajdzie się kompilacja filmów krótkometrażowych. Dostęp należy wykupić osobno dla każdego filmu lub zestawu. 

Zacznij od założenia konta My KFF – umożliwi to zakup dostępu. Koszt to 9 zł za film lub zestaw.
Po wykupieniu dostępu otrzymasz maila z potwierdzeniem, a twoje filmy pojawią się w My KFF. Możesz je również oglądać  klikając na wybrany tytuł w liście filmów. Musisz być zalogowany do My KFF.

Wybrane przez Ciebie filmy możesz oglądać przez 24h od momentu dokonania płatności, możesz je wstrzymywać i przewijać (nie przedłuża to czasu dostępu).

Zakup dostępu możliwy jest od godz. 00:00 pierwszego dnia do godz. 23.59 ostatniego dnia trwania każdej edycji. 

Filmy w KFF VOD dostępne są w polskiej i angielskiej wersji językowej, niektóre z nich posiadają napisy umieszczone na stałe.

Pamiętaj, że filmy możesz oglądać tylko na jednym urządzeniu jednocześnie. Zalecamy oglądanie na komputerach stacjonarnych, laptopach lub tabletach. W przypadku korzystania z iphone’ów mogą wystąpić problemy z obsługą napisów.

KFF VOD można oglądać w przeglądarkach: Chrome, Safari od wersji 13, Firefox, Microsoft Edge. Wymagane minimalne łącze to 2 Mbps, ale zalecamy korzystanie z łącza powyżej 10 Mbps.

Jeśli po 10 minutach od dokonania zamówienia nie otrzymamy z systemu płatności internetowych potwierdzenia realizacji, anulujemy je. Być może opłaciłeś bilet i są to problemy techniczne – w takiej sytuacji skontaktuj się z nami mailowo.

Jeśli mimo wszystko masz wątpliwości przeczytaj Regulamin lub skontaktuj się z nami mailowo: [email protected].