Ostatnia szansa na obejrzenie “Wszystko ma żyć” na KFF VOD

Dziś ostatnia szansa na obejrzenie w ramach KFF VOD dokumentu “Wszystko ma żyć” (reż. Tetiana Dorodnitsyna, Andrii Lytvynenko).

Film nagrodzony przez festiwalową publiczność można oglądać na platformie w dwóch wersjach: bez audiodeskrypcji i z audiodeskrypcją.

Więcej o filmie:

Anna już od najmłodszych lat kochała zwierzęta – uczyła biologii w szkole, pracowała w zoo. Jako kobieta szybko zrozumiała, że musi być silna, także fizycznie. W ten sposób w wieku 40 lat rozpoczęła karierę jako trójboistka siłowa i wkrótce została wielokrotną mistrzynią świata i najsilniejszą kobietą na świecie. Wykorzystując potęgę mediów społecznościowych, prowadziła kampanię na rzecz praw zwierząt, zakładała schroniska, szukała nowych rodzin dla dziesiątek bezpańskich psów i kotów. Kiedy w 2022 roku zaczęła się pełnoskalowa inwazja Rosji na Ukrainę, Anna ruszyła na pomoc rannym i porzuconym zwierzętom.

Filmy w ramach KFF VOD można oglądać od 31 maja do 16 czerwca na terenie całej Polski.

Zobacz wszystkie filmy prezentowane w ramach KFF VOD i kup bilet lub festiwalowy karnet.

Krakowski Festiwal Filmowy jest na ekskluzywnej liście wydarzeń filmowych kwalifikujących do Oscara® w kategoriach krótkometrażowych (fabuła, animacja, dokument) oraz pełnometrażowego filmu dokumentalnego, a także rekomenduje do Europejskiej Nagrody Filmowej w tych samych kategoriach.

Festiwal realizowany jest ze środków: Gminy Miejskiej Kraków, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Programu Kreatywna Europa Komisji Europejskiej, Województwa Małopolskiego, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Aktualności

2 z 1081