KFF Industry Meetings

4.06, 11.00 – 18.00 CEST

KFF Industry Meetings to indywidualne spotkania z obecnymi, wirtualnie tym razem, na Krakowskim Festiwalu Filmowym programerami festiwalowymi. Spotkania skierowane są do producentów, twórców filmowych oraz innych profesjonalistów zaangażowanych w promocję filmową i mają formę max. 15 minutowych konsultacji indywidualnych.

Tegoroczne KFF Industry Meetings odbywają się 4 czerwca w godzinach 11.00 – 18.00 na platformie Zoom.

UWAGA: Ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze rezerwacje u Małgorzaty Kramek, koordynatorki spotkań – [email protected] Decyduje kolejność zgłoszeń! Zapisy trwają do niedzieli 30 maja. W ramach jednej sesji można zapisać się do maksymalnie dwóch pokoi i odbyć 6 spotkań.

DOSTĘP DO POSZCZEGÓLNYCH POKOI NA ZOOMIE (pokoje zostaną otwarte, kiedy rozpoczną się spotkania):

DOC ROOM

SHORT ROOM

ANIM ROOM

Szczegółowe opisy festiwali, które programerzy reprezentują, znajdują się na angielskiej wersji strony.

SESJA 1, 11.00 – 12.30 CEST

SHORT ROOM

Mia Falstein-Rush, Melbourne IFF – Australia
Miguel Dias, Curtas Vila do Conde – Portugalia
Kyrylo Marikutsa, Kyiv International Short Film Festival – Ukraina

DOC ROOM

Jasper Hokken, IDFA: International Documentary Filmfestival Amsterdam – Holandia
Thanos Stavropoulos, Thessaloniki IDFF – Grecja
Lina Dinkla, DOK Leipzig – Niemcy
Jinseok Kang, DMZ International Documentary FF – Korea Południowa
Nir Ferber, Doc Aviv – Izrael

SESJA 2, 12.30 – 14.00  CEST

ANIM ROOM

Igor Prassel, Animateka – Słowenia
Jérôme Curchod, Animatou – Szwajcaria
Karin Vandenrydt, Anima Brussels – Belgia
Malcolm Turner, Melbourne IAFF – Australia

SHORT ROOM

Laurence Boyce, POFF Shorts – Estonia
Rich Warren, Encounters ISFF – Wielka Brytania
Cato Fossum, Norwegian Short Film Festival – Norwegia

DOC ROOM

Sergio Fant, Berlinale – Niemcy
Joost Daamen, IDFA – Holandia
Denise O’Keeffe, Valladolid IFF – Hiszpania
Oliver Wright, Open City Documentary Festival – Wielka Brytania
Frank Moens, Docville – Belgia
Barbora Hudeckova, One World IHRDFF – Czechy

SESJA 3, 15.00 – 16.30 CEST

ANIM ROOM

Abigail Addison, Edinburgh IFF – Wielka Brytania
Waltraud Grausgruber, Tricky Women/Tricky Realities FF – Austria
Kamila Dohnalova, Anifilm – Czechy

SHORT ROOM

Lenka Tyrpakova, Prague Shorts – Czechy
Olga Artemyeva, Moscow FF – Rosja
Christoffer Ode, Uppsala ISFF – Szwecja
Carlo Migotto, Lago FF – Włochy
Mathieu Janssen, Go Shorts – Holandia
Takashi Homma, Sapporo ISFF&M – Japonia
Jukka-Pekka Laakso, Tampere FF – Finlandia

DOC ROOM

Emmanuel Chicon, Visions du Réel – Szwajcaria
Rohan Crickmar, Edinburgh International Film Festival – Wielka Brytania
Nicoletta Romeo, Trieste FF – Włochy
Sergio Gomes, Porto Post Doc – Portugalia
Veton Nurkollari, Dokufest Kosovo – Kosowo
Petrula Veljanovska, Makedox – Macedonia
Mara Prohaska Markovic, Beldocs – Serbia

SESJA 4, 16.30 – 18.00 CEST

ANIM ROOM

Ivana Sujová, FestAnca – Słowacja
Mihai Mitrica, Animest – Rumunia
Marcos Magalhaes, Anima Mundi / Animando – Brazylia

SHORT ROOM

Jason Anderson, Toronto IFF – Kanada
Émilie Poirier, Montreal Festival du Nouveau Cinéma – Kanada
Jorge Rivero, Aguilar Film Festival  – Hiszpania
Nina Rodriguez, Guanajuato International Film Festival – Meksyk
Felipe Montoya, Bogoshorts – Bogotá Short Film Festival – Kolumbia
Helene Stergiopoulou, Drama ISFF – Grecja
Lisa Ogdie, Sundance FF – USA

DOC ROOM

Inti Cordera, DocsMX – Meksyk
Ania Trzebiatowska, Sundance Film Festival – USA
Shane Smith, Hot Docs – Kanada
Alborz Arzpeyma, Festival de Nouvaeu Cinema – Kanada
Margje de Koning, Movies That Matter – Holandia 
Hubert Sabino, Montreal International Documentary Festival RIDM – Kanada