>

Kontakt

Krakowski Festiwal Filmowy

Biuro

ul. Basztowa 15/8, 31-143 Kraków
tel./fax: +48 12 294 69 45
tel. +48 601 768 887
[email protected]

Dane do faktury:

Krakowska Fundacja Filmowa
ul. Basztowa 15/8, 31-143 Kraków

NIP: 6762250313

Dyrektor Festiwalu

Krzysztof Gierat
[email protected]

Biuro programowe

Barbara Orlicz-Szczypuła
Dyrektorka biura programowego
[email protected]

Patrycja Czarny
Zastępczyni dyrektorki
[email protected]

Magdalena Walo
Pokazy specjalne
[email protected]


Maciej Reguła
Konkurs krótkometrażowy
[email protected]

Gabriela Guzy
Asystentka biura
[email protected]

Dominika Kołodziej
Kopie projekcyjne
[email protected]

Patrycja Czarny
Koordynatorka selekcji

[email protected]

Anna Dydo
Redaktorka katalogu

[email protected]

Biuro organizacyjne

Olga Lany
Dyrektorka Biura organizacyjnego
[email protected]
+48 608 722 903

Izabella Oleś
Producentka wykonawcza
[email protected]

Produkcja
Bożena Sowa
[email protected]
Jagoda Bielawska
[email protected]

Recepcja
Lena Skrzydlewska

[email protected]


Dział gości
Emilia Gondek, Ewa Dubiel
[email protected]
+48 536 226 210
+48 536 226 212

Koordynator wolontariuszy
Mikołaj Groń
[email protected]

Organizacja widowni
Magdalena Walo

[email protected]

Obsługa widza i system sprzedaży biletów
Natalia Krasilnikova

[email protected]
+48 731 102 230

KFF Industry

Katarzyna Wilk
Dyrektorka KFF Industry
[email protected]

KFF Video Library
Adrianna Koczoń
[email protected]

Animated in Poland
Zofia Jaroszuk
[email protected]

Koordynatorzy
Maciej Reguła
[email protected]
Anna Waszczuk
[email protected]

Media i komunikacja
Magda Ludwig

[email protected]

PR i marketing

Biuro prasowe

Olga Lany – rzeczniczka prasowa / media
patronaty medialne
+48 608 722 903
[email protected]

Paulina Bukowska
[email protected]

Barbara Szymańska
[email protected]
+48 604 443 331


Promocja i marketing

Karolina Bisping-Adamik – (One Productions)
menadżerka
[email protected]

Karolina Golik
[email protected]
Aleksandra Kozak

[email protected]

Tomasz Groń
[email protected]

Selekcjonerzy

Dyrektor festiwalu

Krzysztof Gierat

Filmy dokumentalne średnio- i pełnometrażowe

Anita Piotrowska – kuratorka
Tomasz Bielenia
Marta Hauschild 
Jadwiga Hučková 
Krzysztof Siwoń
Grzegorz Zariczny 

Filmy dokumentalne krótkometrażowe

Jerzy Armata
Maciej Gil
Zuzanna Solakiewicz

Filmy fabularne

Dagmara Romanowska – kuratorka
Jerzy Armata
Joanna Chludzińska
Grzegorz Jaroszuk
Łukasz M. Maciejewski
Tomasz Natora
Patrycja Wanat

 

 

Filmy animowane

Wioletta Sowa – kuratorka
Jerzy Armata
Olga Bobrowska 

Docs+Science

Karol Jałochowski 

Fokus na Czechy

Barbara Orlicz-Szczypuła 

Kids&Youth. Kino dla młodych

Magdalena Walo

Domówka

Magdalena Walo
Maciej Reguła

Noc wideoklipów

Jan Chołoniewski