Kontakt

Krakowski Festiwal Filmowy

Biuro

ul. Basztowa 15/8a, 31-143 Kraków
tel./fax: +48 12 294 69 45

tel. +48 601 768 887
info@kff.com.pl

Biuro w trakcie festiwalu

Małopolski Ogród Sztuki (ul. Rajska 12)
tel. +48 603 855 325

Dyrektor festiwalu

Krzysztof Gierat
krzysztof.gierat@kff.com.pl

Biuro Programowe

Dyrektor biura programowego

Barbara Orlicz-Szczypuła
barbara.orlicz@kff.com.pl

Asystenci biura programowego

Gabriela Guzy
gabriela.guzy@kff.com.pl

Maciej Reguła
maciej.regula@kff.com.pl

Zastępca dyrektora biura programowego

Patrycja Czarny
patrycja.czarny@kff.com.pl

Koordynator obiegu kopii

Maciej Reguła
shipping@kff.com.pl

Dział gości

Joanna Gamrat
Maja Banasiak
guest@kff.com.pl

Wolontariat

Mikołaj Groń
wolontariat@kff.com.pl

Transport gości

Klaudia Pelc
transport@kff.com.pl

Organizacja widowni

widownia@kff.com.pl

Internetowy system sprzedaży biletów

Magdalena Walo
bilety@kff.com.pl

Recepcja festiwalowa 

Lena Skrzydlewska
recepcja@kff.com.pl

Noc Wideoklipów

Jan Chołoniewski – kurator
jan@kff.com.pl

Docs+Science

Karol Jałochowski – kurator
docsplusscience@kff.com.pl

KFF Industry

Dyrektor KFF Industry 

Katarzyna Wilk
katarzyna.wilk@kff.com.pl

Asystenci KFF Industry 

Małgorzata Kramek
malgorzata.kramek@kff.com.pl

Adriana Koczoń – KFF Market
ada.koczon@kff.com.pl

Dyrektor KFF Market

Marta Świątek
marta.swiatek@kff.com.pl

PR i Marketing

Rzecznik prasowy / Patronaty medialne

Olga Lany
olga.lany@kff.com.pl
+48 608 722 903

Barbara Szymańska
barbara.szymanska@kff.com.pl
+48 604 443 331

Gazeta festiwalowa

Anna E. Dziedzic – redaktor naczelna
anna.dziedzic@kff.com.pl

Biuro prasowe

Dagmara Marcinek
dagmara@kff.com.pl
+48 608 536 739

Promocja i Marketing 

Karolina Bisping-Adamik (ONE Productions)- manager
karolina@kff.com.pl

Aleksandra Kozak
marketing@kff.com.pl

Dział Produkcji

Karolina Bisping-Adamik (ONE Productions)-koordynator
karolina@kff.com.pl

Monika Kilian
monika.kilian@kff.com.pl

Karolina Golik
karolina.golik@kff.com.pl

Michał Dobrzyński
michal.dobrzynski@kff.com.pl