KFF INDUSTRY: V4 Co-Pro Meetings na 64. KFF

Podczas nadchodzącej edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego, w ramach KFF Industry odbędą się spotkania koprodukcyjne dla profesjonalistów filmowych z krajów Grupy Wyszehradzkiej V4 Co-Pro Meetings. Ich założeniem jest inicjowanie kontaktów pomiędzy producentami filmowymi i twórcami z regionu w celu nawiązania współpracy w zakresie produkcji filmowej. Uczestnicy V4 Co-Pro Meetings spotkają się również z ukraińskimi producentami by porozmawiać o możliwościach koprodukcyjnych.

Ważnym punktem tegorocznego wydarzenia będzie dyskusja dotycząca możliwości uruchomienia ‘V4 Film Fund’, wyszehradzkiego funduszu koprodukcyjnego, co było postulatem spotkań producentów z grupy wyszehradzkiej w 2023 roku. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele organizacji producentów oraz instytucji filmowych z Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Uczestnicy spotkań wezmą udział w indywidualnych konsultacjach z zaproszonymi ekspertami reprezentującymi stacje telewizyjne, platformy, firmy producenckie, agencje sprzedażowe, będą uczestniczyć w innych wydarzeniach branżowych w ramach KFF Industry. 

Projekt V4 Co-Pro Meetings jest realizowany przy wsparciu Funduszu Wyszehradzkiego.

Partnerzy:

Institute of Documentary Film in Prague (Czechy)

Association of Slovak Film Clubs (Słowacja)

All -Dox Ltd /  Budapest Documentary Film Festival (Węgry)  

Fundacja Filmowa im. Władysława Ślesickiego (Polska) 

PROGRAM

Daty: 29 – 31 maja 2024

29 maja: 17.00 – 18:30 |  V4+ Ukraine Round Table

30 maja: 14:30 – 15:30|  Dyskusja dotycząca możliwości powstania wyszehradzkiego funduszu koprodukcyjnego z udziałem przedstawicieli instytucji filmowych i organizacji producenckich z krajów wyszehradzkich

31 maja: 10.00 – 18.00 | Spotkania indywidualne z ekspertami

Aktualności

43 z 1081