Jeszcze na chwilę

Polska2021fabuła19'
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/nowa/public_html/https/wp-content/themes/kff3/template-parts/content/c-film-page.php on line 149

Piękny letni dzień. Dookoła rozbuchana zieleń, śpiew ptaków, szum traw, brzęczenie owadów i one dwie – kobiety w różnym wieku. Tyle je dzieli, ale też tyle pcha ku sobie, przyciąga. Tak dobrze się znają. Są tak blisko siebie. Jaką tajemnicę skrywa ich więź? Czego mogą się wzajemnie od siebie nauczyć? Gdzie gna je „jeszcze jedna chwila” spędzona razem? To nieoczywiste, zaskakujące i subtelne kino rozgrywa się w półtonach, płynie w niespiesznym, wakacyjnie leniwym tempie i porusza ciepłem.

reżyseria
Gość Q&A, portret reżysera
Zuzanna Gorczycka

Urodziła się w 1998 roku w Warszawie. Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi na Wydziale Organizacji Sztuki Filmowej. Aktualnie mieszka w Meksyku, gdzie chciałaby kontynuować swoją edukację filmową. Poprzedni film „Recharge” w reżyserii Michała Hytrosia, przy którym pełniła funkcję kierowniczki produkcji, zakwalifikował się na festiwale filmowe w Polsce i na świecie. „Jeszcze na chwilę” to jej krótkometrażowy debiut reżyserski.

zdjęcia
Adam Pluciński
scenariusz
Zuzanna Gorczycka, Adam Pluciński
obsada
Dorota Kolak, Wiktoria Filus, Kacper Dykban
muzyka
Grzegorz Maciąg
dźwięk
Grzegorz Maciąg
montaż
Yakiv Komarynsky
produkcja
Zuzanna Gorczycka
Fotos
Kadr z filmu Jeszcze na chwilę
Zwiastun