Mój syn zamyka się w łazience

Polska2021fabuła30'
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/nowa/public_html/https/wp-content/themes/kff3/template-parts/content/c-film-page.php on line 149

Miłość ukryta za wrogością i żartami, gniew i rozczarowanie ukryte za milczeniem, smutek wlany w trylion słoików z przecierem pomidorowym. Wszystko zamiast bolesnej, acz bardzo potrzebnej rozmowy. W nowoczesnej willi matka i syn toczą między sobą dziwaczną grę pozorów. Kobieta nie chce, żeby dorosły już, dwudziestojednoletni chłopak wyprowadził się z domu, ale nie potrafi mu tego powiedzieć wprost. Usiłuje za to zatrzymać go na inne, czasami dość absurdalne sposoby. Rodzinna psychodrama i wiwisekcja emocji związanych z opuszczaniem gniazda z perspektywy nie dziecka, a matki, która ma zostać sama w wielkim domu. I która o całej sprawie dowiaduje się jako ostatnia.

reżyseria
Gość Q&A, portret reżysera
Kuba Januszewski

Reżyser, operator i scenarzysta filmów krótkometrażowych i teledysków. Absolwent kierunku operatorskiego na AMA Film Academy. Film „Mój syn zamyka się w łazience” stworzył w ramach programu „30 minut” Studia Munka.

zdjęcia
Jakub Burakiewicz
scenariusz
Kuba Januszewski
obsada
Rozalia Mierzicka, Sebastian Dela, Arkadiusz Brykalski
dźwięk
Jarosław Downar, Adam Sypka
montaż
Piotr Paruch
produkcja
Ewa Jastrzębska, Jerzy Kapuściński (Studio Munka - SFP)
Fotos
Kadr z filmu Mój syn zamyka się w łazience