Turbo Love

Polska2021animacja7'
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/nowa/public_html/https/wp-content/themes/kff3/template-parts/content/c-film-page.php on line 149

Jak znaleźć idealnego chłopaka? Z pomocą przychodzi aplikacja Turbo Love, w której możesz nie tylko wykreować mężczyznę swojego życia, ale także zaprojektować perfekcyjną randkę. O możliwościach aplikacji opowiada nam wideoblogerka. Okazuje się jednak, że nie wszystko działa tak, jak powinno… Zabawna animacja parodiuje blogosferę, influencerów i internetowe porady. Jednocześnie pokazuje, że za fasadą idealnego życia w mediach społecznościowych często kryje się fałsz i samotność. Rozwiewa też nadzieję na przycisk „turbo” w relacjach, których nie da się budować na skróty.

reżyseria
Gość Q&A, portret reżysera
Alicja Jasina

Reżyserka animacji. Ukończyła studia licencjackie w Kingston University w Londynie oraz magisterskie na University of Southern California. Jej filmy były nagradzane na festiwalach na całym świecie, zaś krótkometrażowy “Once Upon a Line” znalazł się na shortliście do Oskarów 2017. Lubi badać granice możliwości animacji. Jej twórczość jest oryginalna, konceptualna i pełna humoru. Równocześnie pracuje nad komercyjnymi projektami; jej klienci to m.in. Disney, Airbnb, Swiss Life.

zdjęcia
Filip Gonciarek, Michał Targoński
scenariusz
Alicja Jasina
animacja
Alicja Jasina
obsada
Dominika Kachlik, Juliusz Godzina
muzyka
Filip Kuncewicz
dźwięk
Jan Turżański
montaż
Alicja Jasina
produkcja
Ewa Jastrzębska, Jerzy Kapuściński (Studio Munka - SFP)
Fotos
Kadr z filmu Turbo Love