Farsa

Norwegia2019animacja11'
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/nowa/public_html/https/wp-content/themes/kff3/template-parts/content/c-film-page.php on line 149

[18+] Mężczyzna wiedzie sielankowe życie na północy Norwegii, jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Chcąc uratować swoją partnerkę i stado reniferów, udaje się do miasta. Tam odkrywa, że za kulisami ekologicznej restauracji rozgrywa się prawdziwa rzeźnia… Obsceniczna produkcja, w której farsa przekracza granice dobrego smaku, przeistacza się w horror z elementami porno. Krew leje się strumieniami, fragmenty ludzkiego ciała fruwają w powietrzu, a całość wieńczy piekielna orgia. Dla podkręcenia atmosfery animowane rysunki zestawiono ze zdjęciami mielonego mięsa i części ludzkiego ciała.

reżyseria
Gość Q&A, portret reżysera
Robin Jensen

Reżyser i scenarzysta. Urodził się w Norwegii. Wyreżyserował kilkanaście filmów krótkometrażowych i dokumentów, które były pokazywane na festiwalach na całym świecie. Jego ostatni film „The Shelter” został nagrodzony za najlepszy europejski dokument dla dzieci 2018 przez Europejskie Stowarzyszenie Filmów Dziecięcych (ECFA).

zdjęcia
Janne K Hansen
scenariusz
Robin Jensen
muzyka
Martin Horntveth
dźwięk
Johannes Dekko
montaż
Robin Jensen, Anders Bergland
produkcja
Lise Fearnley, Tonje Skar Reiersen (Mikrofilm)
Fotos
Kadr z filmu Farsa