>

KFF Industry: nabór uczestników na Animated in Poland Talent Market

Do 20 maja można zgłaszać się na Animated in Poland Talent Market – spotkanie producentów z twórcami animacji, organizowane w ramach KFF Industry podczas 62. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Podczas tegorocznego Animated in Poland , które jest częścią KFF Industry – wydarzeń branżowych organizowanych podczas 62. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, po raz kolejny będzie można wziąć udział w Talent Market – specjalnym wydarzeniu skierowanym do twórców animacji, a także studentów i absolwentów szkół wyższych. Talent Market jest organizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów Polskiej Animacji. W tym roku wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Krakowie w dniu 30 maja 2022 roku. 

Podczas Talent Marketu animatorzy, scenarzyści, reżyserzy a także producenci filmów animowanych będą mogli spotkać się z przedstawicielami dziewięciu polskich studiów animacji w celu nawiązania współpracy. Uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje portfolio i projekty reprezentantom studiów: Animoon, Centrum Animacji Kraków, Dash Dot Creations,  EGoFILM, GS Animation, KAZstudio, Letko, Pigeon Studio oraz Pigeon Productions. W trakcie spotkania studia zaprezentują swoje projekty oraz profil poszukiwanych umiejętności i talentów.

Dla uczestników Talent Marketu będzie to okazja do poznania rynku animacji w Polsce i osób, które na co dzień zajmują się animacją profesjonalnie. Dzięki temu będą mogli dowiedzieć się jakie oczekiwania mają wobec nich producenci oraz w jakim kierunku powinni rozwijać swoje kwalifikacje, portfolio oraz projekty. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 maja 2022r. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu decydować będzie m.in. kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają akredytację Industry Light umożliwiającą udział we wszystkich wydarzeniach KFF Industry.

Zgłoszenia zawierające portfolio należy kierować mailowo – Marcin Kotyła [email protected]