Seans online

Konkurs polski

niedziela, 30 maja 10:00 / Online 3 /


Zaloguj się do MyKFF
Regulamin sprzedaży biletów i karnetów
Bilet elektroniczny 9 PLN

Konkurs polski

Lista filmów


 • Przypadek Jana Pampucha

  reż. Mikołaj PiszczanPolska2020fabuła18'

  Skromny sprzedawca zabawek Jan Pampuch nie może złamać „słowa tatusia” danego córce. Kłopot w tym, że jej rysunek niespodziewanie wywołuje zażartą wojnę światopoglądową. Jan musi zrobić wszystko, żeby zażegnać spór. Gra toczy się bowiem o jego firmę i przyszłość całej rodziny.

  Więcej o tym filmie Przypadek Jana Pampucha

 • Koncert balkonowy

  reż. Diana Kadłubowska, Krzysztof KadłubowskiPolska2021dokument15'

  Tragikomiczny obraz polskiego społeczeństwa w dobie pierwszego lockdownu. Mieszkańcy pewnej kamienicy – każdy zamknięty w swoim mieszkaniu – przystosowują się do nowej sytuacji. Większość z nich zostaje w domach, a kontakt ze światem zewnętrznym dają im… balkon oraz wspólne podwórko.

  Więcej o tym filmie Koncert balkonowy

 • Psie pole

  reż. Michalina MusialikPolska2020animacja12'

  Kiedy starsza kobieta niespodziewanie upada na podłogę, jej zwierzęta domowe pozostają zdane same na siebie. Dwa psy, kot i ptak muszą poradzić sobie same, co staje się coraz trudniejsze, gdy zaczyna im brakować pożywienia.

  Więcej o tym filmie Psie pole

 • Papierosy

  reż. Maja MarkowskaPolska2020dokument18'

  Pierwsza pandemiczna Wielkanoc. Zamknięta w czterech ścianach młoda kobieta opiekuje się ciężko chorym dziadkiem. Czas mija im na rozmowach, wspólnych posiłkach i graniu w pokera. Łączy ich autentyczna bliskość, ale także niezdrowa przyjemność – oboje lubią sobie zapalić.

  Więcej o tym filmie Papierosy

 • Mury

  reż. Andrei KutsilaPolska2020dokument17'

  Tytułowe mury to szary gmach aresztu – symbolu okrutnej i zarazem strachliwej władzy Łukaszenki. Przed budynkiem stoją rodziny zatrzymanych; w większości są to kobiety wspierające więźniów politycznych: swoich mężów, braci, synów.

  Więcej o tym filmie Mury

niedziela, 30 maja 10:00 / Online 3 / 80'