>

Wolontariuszu dołącz do ekipy KFF. Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia

Kogo szukamy?

  • Masz więcej niż 16 lat?
  • Nie boisz się wyzwań?
  • Lubisz pomagać ludziom?
  • Masz trochę wolnego czasu?
  • Chcesz być ważną częścią jednego z najstarszych wydarzeń filmowych w Europie?

Zgłoś się, bez Ciebie nie damy rady!

63. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w kinach w dniach od 28 maja do 4 czerwca oraz online na terenie całej Polski od 2 do 18 czerwca 2023. 

Co należy zrobić aby dołączyć do wolontariatu KFF?

Jeśli masz dodatkowe pytania i wątpliwości, skontaktuj się z nami: [email protected]

CO OFERUJEMY?

  • Przygodę życia i niezapomniane przeżycia
  • Nieograniczony dostęp do festiwalowego programu
  • Bezcenne doświadczenie, które możesz wpisać w CV;
  • Zestaw festiwalowych gadżetów
  • Referencje, opinie do dzienniczków praktyk i inne papiery na życzenie. 

Czekamy na Twoje zgłoszenie! – Wypełnij formularz

Przed wypełnieniem formularza zastanów się, które miejsce będzie dla Ciebie najlepsze.

RECEPCJA – Tu trafiają wszyscy festiwalowi goście. Recepcja mieści się w Centrum Festiwalowym w MOSie (Małopolskim Ogrodzie Sztuki).

DZIAŁ PRODUKCJI – Ten dział odpowiada za realizację festiwalu, w tym wynajem sprzętu specjalistycznego, postawienie kin plenerowych i organizację wszystkich wydarzeń towarzyszących, logistyką.

BIURO PRASOWE Stąd płyną w świat wszystkie informacje na temat Festiwalu. Tu zgłaszają się dziennikarze w poszukiwaniu kontaktów do filmowców lub materiałów prasowych.

BIURO OBSŁUGI WIDZA – To pierwsza linia frontu, pomaga widzom odnaleźć się w meandrach festiwalowego programu, wspiera technicznie odbiorców internetowych, pomaga w zakupach biletów i realizacji karnetów.

DZIAŁ MARKETINGU – Ten dział odpowiada za kampanię promocyjną Festiwalu, czyli za to,  jak Festiwal jest postrzegany. Współpracuje z partnerami i sponsorami Festiwalu, a także patronami medialnymi, realizuje świadczenia, tworzy materiały informacyjne i identyfikację wizualną oraz gadżety festiwalowe.

DZIAŁ GOŚCI – Tu pracują mistrzowie logistyki. Reagują na potrzeby gości, pomagają w zorganizowaniu podróży, rezerwują hotele dla gości, asystują wybranym gościom. Proponują atrakcje (zwiedzanie, wycieczki).

OBSŁUGA KIN – Są wszędzie w tym samym czasie. Dbają o kinowe sale, doglądają projekcji, wpuszczają widzów do sal kinowych, pomagają i doradzają widzom. 

KFF INDUSTRY – Program wydarzeń branżowych tylko dla filmowców – zagranicznych i polskich gości branżowych festiwali. Tu organizowane są pitchingi, panele, prezentacje, warsztaty – wszystko, co twórcy filmowi robią na etapie produkcji i promocji swojego filmu.