Zjedz kolację ze Smokiem Smoków i wesprzyj WOŚP!

Krakowski Festiwal Filmowy, jak co roku gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem do wylicytowania będą nie przedmioty, a doświadczenia. Przygotowaliśmy coś dla miłośników kina, dobrego jedzenia i wyjątkowych spotkań. Festiwalowy karnet i kolację z tegorocznym Smokiem Smoków.

Przedmiotem aukcji są:

  • Spotkanie i kolacja z laureatem Smoka Smoków na 64. Krakowskim Festiwalu Filmowym Format 
  • karnet na Krakowski Festiwal Filmowy do wykorzystania w krakowskich kinach od 26 maja do 2 czerwca oraz online w ramach KFF VOD na terenie całej Polski od 31 maja do 16 czerwca 2024 roku.

Krakowski Festiwal Filmowy to dni wypełnione pokazami filmów dokumentalnych, krótkometrażowych i animowanych. Nie znajdziesz tu czerwonych dywanów, ale spotkasz wspaniałych twórców, którzy chcą opowiedzieć wzruszające, piękne, niewiarygodne, a czasem i smutne albo oburzające historie o ludziach i świecie, który nas otacza. 

Festiwal to także towarzyszące pokazom wystawy, koncerty, dyskusje i spotkania widzów z twórcami.

Licytujcie!

Krakowski Festiwal Filmowy jest na ekskluzywnej liście wydarzeń filmowych kwalifikujących do Oscara® w kategoriach krótkometrażowych (fabuła, animacja, dokument) oraz pełnometrażowego filmu dokumentalnego, a także rekomenduje do Europejskiej Nagrody Filmowej w tych samych kategoriach.

64. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się od 26 maja do 2 czerwca 2024 w kinach oraz na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca 2024.

Aktualności

75 z 1081