INSIDER_LOVE. Zakochajcie się w kinie jeszcze bardziej!

Kwiaty, czekoladki, romantyczna kolacja, a co powiecie na walentynkowy prezent, który zwiąże Was ze sobą na dłużej? A już na pewno do maja! Karnet INSIDER_LOVE to przede wszystkim propozycja dla osób zakochanych w kinie, niekoniecznie par. Już teraz zostańcie INSIDERAMI 64. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Krakowski Festiwal Filmowy to przestrzeń, gdzie wybitni i uznani filmowcy z całego świata spotykają się z debiutantami, a publiczność staje oko w oko z twórcami i bohaterami filmów. To festiwal uroczystych premier i trampolina do międzynarodowej kariery, ale przede wszystkim miejsce spotkań prawdziwych insiderów i insiderek, kochających kino – w kameralnych salach legendarnych krakowskich kin studyjnych i w wirtualnym świecie seansów online. Serce dokumentu i krótkiego metrażu bije w Krakowie!

W programie tegorocznej edycji znajdzie się ok. 200 filmów z całego świata, w tym ponad 100 premier światowych i polskich, a festiwal odbędzie się w krakowskich kinach (od 26 maja do 2 czerwca) i na KFF VOD (od 31 maja do 16 czerwca)! Filmy zostaną zaprezentowane w 3 konkursach międzynarodowych (dokumentalny, krótkometrażowy i DocFilmMusic), w konkursie polskim oraz w licznych cyklach pozakonkursowych (m.in. Fokus na Rumunię, Docs+Science, Panorama polskiego dokumentu czy Kids&Youth. Kino dla młodych) i pokazach specjalnych. 

Zostańcie INSIDERSKĄ parą (niekoniecznie romantyczną) i do 29 lutego kupcie sobie karnet INSIDER_LOVE na 200 filmów w promocyjnej cenie.

Oferta tylko dla bardzo zakochanych w kinie! 

Krakowski Festiwal Filmowy jest na ekskluzywnej liście wydarzeń filmowych kwalifikujących do Oscara® w kategoriach krótkometrażowych (fabuła, animacja, dokument) oraz pełnometrażowego filmu dokumentalnego, a także rekomenduje do Europejskiej Nagrody Filmowej w tych samych kategoriach.

64. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się od 26 maja do 2 czerwca 2024 w kinach oraz na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca 2024.

Kategoria: News.
Tag: / / / / / / / / .

Aktualności

94 z 1973