>

Karnety_Insider

W kolejnej puli przygotowaliśmy 3 rodzaje karnetów/voucherów:

 • INSIDER_MAX
  To karnet, który kupujesz dla siebie. Karnet MAX daje Ci nieograniczony dostęp do pokazów w kinach oraz pakietu filmów na KFF VOD, które możesz zobaczyć od 31 maja do 16 czerwca 2024. Każdy posiadacz MAXA otrzyma unikatową torbę KFF! – do odbioru w dniu rozpoczęcia festiwalu. MAX zapisuje się też na twoim koncie My KFF. Uwaga – cena zwiększy się w dniu 10 maja 2024. Kupując wcześniej gwarantujesz sobie miejsce na festiwalu i to w korzystnej cenie!
 • INSIDER_HAPPY
  To voucher, który dajesz komuś w prezencie. Umożliwia osobie obdarowanej dostęp do pokazów w kinach oraz pakietu filmów na KFF VOD, które możesz zobaczyć od 31 maja do 16 czerwca 2024. Jak uzyskasz voucher? To proste: otrzymasz go na podany w procesie płatności adres mailowy. Możesz go przesłać komuś lub wydrukować i wręczyć. Karnet HAPPY to świetny pomysł na dowolną okazję. Pod choinkę czy na urodziny… wzruszenie w cenie.
 • INSIDER_LOVE
  1 zakup, 2 karnety, 3 korzyści: jedna transakcja, najkorzystniejsza finansowo, dla dwóch osób w dowolnej relacji. Wybierz się na festiwal z partnerem/partnerką, przyjaciółmi lub inną bliską Ci osobą. Na adres podany podczas transakcji otrzymujesz dwa karnety INSIDER_HAPPY. Ofiaruj przy okazji walentynek kinowe przeżycie, spędźcie ten czas wspólnie na festiwalu.
  Uwaga! Pula karnetów w tej ofercie kończy się 29 lutego!

Jak to działa?

 • Zakupione karnety i vouchery wysyłamy w formie pliku, na podany w zamówieniu adres mailowy.
 • Każdy plik ma swój unikatowy kod, który po 1 marca 2024 zamienisz na realny karnet My KFF.
 • Dbamy o proces realizacji zamówień i Twój komfort, dlatego przypomnimy Ci mailem o wymianie kodu na realny karnet.
 • Maile z plikami wysyłamy w dni robocze, nie martw się zatem jeśli kupisz karnet w weekend – w poniedziałek na pewno otrzymasz go w mailu!
 • Masz pytania? Szukasz czegoś innego? Chcesz zamówić pakiety grupowe? Śmiało! Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Regulamin sprzedaży online biletów, karnetów i akredytacji oraz korzystania z KFF VOD w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

64. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się od 26 maja do 2 czerwca 2024 w kinach oraz od 31 maja do 16 czerwca 2024 w całej Polsce na KFF VOD.