KFF Industry: Nabór na Animated in Poland Talent Market

Do 23. maja można zgłaszać się na Animated in Poland Talent Market – spotkanie producentów z twórcami animacji, organizowane w ramach KFF Industry podczas 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Podczas tegorocznego Animated in Poland , które jest częścią KFF Industry – wydarzeń branżowych organizowanych podczas 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, po raz kolejny będzie można wziąć udział w Talent Market – specjalnym wydarzeniu skierowanym do twórców animacji, a także studentów i absolwentów szkół artystycznych. Talent Market jest organizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów Polskiej Animacji. W tym roku, tak jak i w poprzednim, wydarzenie odbędzie się w całości online, 31 maja 2021 roku. 

Podczas Talent Marketu animatorzy, scenarzyści, reżyserzy a także producenci filmów animowanych będą mogli spotkać się z przedstawicielami sześciu polskich studiów animacji w celu nawiązania współpracy. Uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje portfolio i projekty reprezentantom studiów: Animoon, KAZ Studio, Dash Dot Creations, Letko, EGoFilm, Pigeon Studio i Krakowskie Centrum Animacji. W trakcie spotkania zostaną pokazana najnowsze projekty studiów. 

Dla uczestników Talent Marketu jest to doskonała okazja do poznania rynku animacji w Polsce i osób, które na co dzień zajmują się animacją profesjonalnie. Dzięki temu będą mogli dowiedzieć się jakie wymagania stawiają przed nimi producenci i jak powinni rozwijać swoje projekty. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 maja pod adresem: [email protected]

Więcej informacji o KFF Industry