Seans

Fokus na Danię

niedziela, 31 maja 16:00 / Sala online 3 /


Zaloguj się do MyKFFBilety niedostępne
Regulamin sprzedaży biletów i karnetów

Ten seans zobaczysz także

Fokus na Danię

Lista filmów


 • Daimi

  reż. Marie GrahtøDania2012fabuła19'

  Są święta Bożego Narodzenia. Pod choinką od dawna leżą już prezenty, ale dwunastoletnia Daimi czeka z ich rozpakowaniem na powrót mamy. Jest sama w ciemnym domu, a towarzystwa dotrzymuje jej jedynie udomowiona, niesforna świnka.

  Więcej o tym filmie Daimi

 • Syn naszego ojca

  reż. Ulaa SalimDania2014fabuła8'

  Relacja ojca i syna na tle różnic pokoleniowych i kulturowych. Urodzony w Jordanii ojciec przeniósł się z rodziną po lepsze życie do Danii. Teraz jego syn musi mierzyć się ze wszystkimi uprzedzeniami kierowanymi pod adresem ojca.

  Więcej o tym filmie Syn naszego ojca

 • Ikki Illa Meint

  reż. Andrias HøgenniDania, Wyspy Owcze2018fabuła21'

  Jakie konsekwencje może mieć zablokowanie kogoś w internecie? Przypadkowe spotkanie dwóch koleżanek w sklepie staje się przyczynkiem do rozważań na temat mediów społecznościowych i ich roli w kontaktach międzyludzkich.

  Więcej o tym filmie Ikki Illa Meint

 • Ernst i światłość

  reż. Anders Thomas Jensen, Tomas Villum JensenDania1996fabuła12'

  Jezus Chrystus powraca na ziemię z misją zbawienia świata przy pomocy nowego wybrańca. Jednak świat dwa tysiące lat później wygląda zupełnie inaczej, a wybraniec nie jest specjalnie zainteresowany propozycją współpracy.

  Więcej o tym filmie Ernst i światłość

 • Nieokiełznany

  reż. Juliette VigerDania2016animacja8'

  Nowy Jork, jazz i… wilk. Skryta nastolatka usiłuje oswoić ojca, który zmienił się w dzikie zwierzę. Zatracony w muzycznym szaleństwie, coraz bardziej oddala się od swojej córki i nie zauważa skali zniszczeń, jakie powoduje swoim zachowaniem.

  Więcej o tym filmie Nieokiełznany

 • Maja

  reż. Marijana JankovicDania2018fabuła22'

  Czułe spojrzenie na temat imigracji oczami dziecka. Maja przeprowadza się z rodzicami z Serbii do Danii, gdzie z dnia na dzień musi się nauczyć funkcjonowania w zupełnie nowej i obcej rzeczywistości.

  Więcej o tym filmie Maja

niedziela, 31 maja 16:00 / Sala online 3 / 90'