Seans online

Konkurs krótkometrażowy

poniedziałek, 31 maja 18:00 / Online 1 /


Zaloguj się do MyKFF
Regulamin sprzedaży biletów i karnetów
Bilet elektroniczny 9 PLN

Konkurs krótkometrażowy

Lista filmów


 • Ostatni matador

  reż. Katariina LillqvistFinlandia2020animacja7'

  W Hiszpanii zakazano walk byków, a areny, na których niegdyś odbywały się korridy, zamieniono w supermarkety. Bezrobotnym toreadorom pozostało tylko pozowanie do zdjęć dla turystów. Bohaterowi animacji trafił się jednak niecodzienny klient – sam Władimir Putin.

  Więcej o tym filmie Ostatni matador

 • Włosy mamy

  reż. Alexey EvstigneevRosja2021dokument8'

  Lisa w dzieciństwie straciła włosy. Kiedy wszystkie metody leczenia dziewczynki zawodzą, jej matka postanawia tworzyć peruki dla córki ze swoich własnych włosów. Wkrótce jednak włosy podarowane przez matkę zaczynają coraz bardziej ciążyć…

  Więcej o tym filmie Włosy mamy

 • Lody Mao

  reż. Brindusa Nastasa, Jialu Zhang, Annabella StierenChiny, Niemcy, Holandia2020dokument29'

  Dokument przedstawia intrygujący projekt: co dziesięć lat pięć przyjaciółek staje przed obiektywem aparatu fotograficznego. Ich wspólne zdjęcie służy jako pretekst do konfrontacji z historią Chin ostatnich dziesięcioleci oraz pokazania różnych punktów widzenia.

  Więcej o tym filmie Lody Mao

 • Z ukrycia

  reż. Daniel GrayWęgry, Francja, Kanada2020animacja11'

  Raz, dwa, trzy – szukasz ty! A gdyby schować się tak, żeby nikt cię już nigdy nie znalazł? Na taki pomysł wpada jeden z braci podczas domowej zabawy w chowanego. Zamknięty w szafie, przez lata obserwuje życie swojej rodziny tylko przez szparę w drzwiach.

  Więcej o tym filmie Z ukrycia

 • Jesteś tutaj

  reż. Orkhan AbulovRosja2020fabuła24'

  Delikatny melodramat w starym stylu o młodości, wspomnieniach i pierwszym zauroczeniu. Opowieść o spotkaniu dwóch odrębnych wszechświatów, rosyjskiej studentki i amerykańskiego badacza, w namiocie na łonie natury, wśród oszałamiających krajobrazów Kaukazu. Z dobrym początkiem i takim końcem.

  Więcej o tym filmie Jesteś tutaj

poniedziałek, 31 maja 18:00 / Online 1 / 79'