Seans

Pokaz filmów nagrodzonych

niedziela, 6 czerwca 14:00 / MOS 1 /


Zaloguj się do MyKFFBrak biletów online
Regulamin sprzedaży biletów i karnetów
Bilet elektroniczny 15 PLN szt.

Pokaz filmów nagrodzonych

Lista filmów


 • Trochę raju

  reż. Andrzej CichockiPolska2020dokument19'

  Rodzina ukazana w filmie żyje we własnym mikrokosmosie. Choć na horyzoncie widać kominy aglomeracji, to tutaj sprawy toczą się osobnym torem i bez zbędnych słów. Ramy opowieści wyznaczają z jednej strony skromne warunki materialne, z drugiej zaś autonomiczność i radość swobodnego życia.

  Więcej o tym filmie Trochę raju

 • Brutal

  reż. Declan Lawn, Adam PattersonIrlandia2020fabuła13'

  Irlandia Północna po zakończeniu konfliktu. Grupy paramilitarne przekształciły się w gangi, które egzekwują własną uliczną sprawiedliwość. Ich decyzje są nieodwołalne. Kiedy jednak wyrok śmierci pada na miejscowego psa, może się okazać, że bandyci tym razem próbują ugryźć więcej, niż są w stanie przeżuć.

  Więcej o tym filmie Brutal

 • Bóg tutaj był!

  reż. Raluca LupascuHolandia2020dokument27'

  „Bóg przybył do Maglawit i czynił cuda”. Niezwykła historia sprzed ponad 80 lat stanowi wyjątkowe dziedzictwo ludzi zamieszkujących ten południowy skrawek Rumunii. Ludzi, którzy są dumni z tego, że Najwyższy przemówił do pasterzy.

  Więcej o tym filmie Bóg tutaj był!

 • Zły nastrój

  reż. Loris Giuseppe NeseWłochy2020animacja12'

  Jej mama zarabia 5 euro za godzinę. Czasami się zdarza, że ktoś umiera na jej oczach, wtedy kobieta wpada w zły nastrój. Jej mama opiekuje się starszymi osobami. Film to przedstawiona z perspektywy dziecka opowieść o powtarzalności ludzkiego życia i śmierci.

  Więcej o tym filmie Zły nastrój

 • Z ukrycia

  reż. Daniel GrayWęgry, Francja, Kanada2020animacja11'

  Raz, dwa, trzy – szukasz ty! A gdyby schować się tak, żeby nikt cię już nigdy nie znalazł? Na taki pomysł wpada jeden z braci podczas domowej zabawy w chowanego. Zamknięty w szafie, przez lata obserwuje życie swojej rodziny tylko przez szparę w drzwiach.

  Więcej o tym filmie Z ukrycia

niedziela, 6 czerwca 14:00 / MOS 1 / 82'