Kup insiderski karnet lub akredytację na 64. Krakowski Festiwal Filmowy!

Prawie 200 tytułów z całego świata, międzynarodowi goście, wydarzenia branżowe i imprezy towarzyszące. To wszystko można mieć w specjalnej, promocyjnej cenie. Trwa już regularna sprzedaż karnetów i akredytacji na tegoroczną edycję festiwalu.

Krakowski Festiwal Filmowy to przestrzeń, gdzie wybitni i uznani filmowcy z całego świata spotykają się z debiutantami, a publiczność staje oko w oko z twórcami i bohaterami filmów. To festiwal uroczystych premier i trampolina do międzynarodowej kariery, ale przede wszystkim miejsce spotkań prawdziwych insiderów i insiderek, kochających kino – w kameralnych salach legendarnych krakowskich kin studyjnych i w wirtualnym świecie seansów online. Serce dokumentu i krótkiego metrażu bije w Krakowie!

W programie przyszłorocznej edycji znajdzie się ok. 200 filmów z całego świata, w tym ponad 100 premier światowych i polskich, a festiwal odbędzie się w krakowskich kinach (od 26 maja do 2 czerwca) i na KFF VOD (od 31 maja do 16 czerwca)! Filmy zostaną zaprezentowane w 3 konkursach międzynarodowych (dokumentalny, krótkometrażowy i DocFilmMusic), w konkursie polskim oraz w licznych cyklach pozakonkursowych (m.in. Fokus na Rumunię, Docs+Science, Panorama polskiego dokumentu czy Kids&Youth. Kino dla młodych) i pokazach specjalnych. 

Dla festiwalowej publiczności przygotowaliśmy insiderskie karnety, który można kupić dla siebie lub kogoś bliskiego. Nie zabrakło też insiderskich akredytacji w trzech wariantach – dla studentów szkół artystycznych, dziennikarzy i przedstawicieli branży filmowej.

Krakowski Festiwal Filmowy jest na ekskluzywnej liście wydarzeń filmowych kwalifikujących do Oscara® w kategoriach krótkometrażowych (fabuła, animacja, dokument) oraz pełnometrażowego filmu dokumentalnego, a także rekomenduje do Europejskiej Nagrody Filmowej w tych samych kategoriach.

Festiwal realizowany jest ze środków: Gminy Miejskiej Kraków, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Programu Kreatywna Europa Komisji Europejskiej, Województwa Małopolskiego. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

64. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się od 26 maja do 2 czerwca 2024 w kinach oraz na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca 2024.

Aktualności

69 z 1081