Bilety i karnety

Zamów karnet i pomóż nam zrobić festiwal na MAXA – wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Karnet CRAZY_INSIDER

CRAZY_INSIDER

150 zł

Kup karnet
Karnet MAX_INSIDER

MAX_INSIDER

300 zł

Kup karnet
Karnet HOT_INSIDER

HOT_INSIDER

200 zł

Kup karnet

Dopasuj karnet do swoich oczekiwań

CRAZY MAX HOT
Wszystkie seanse w krakowskich kinach od 26 maja do 2 czerwca
Wszystkie filmy na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca
10 kinowych seansów od 26 maja do 2 czerwca lub na KFF VOD od 3 do 16 czerwca
Otwarcie i zakończenie festiwalu, pokazy filmów nagrodzonych
Cena dla osób z legitymacją zniżkową
Unikatowa, insiderska torba KFF

O karnetach

 • MAX_INSIDER

To nasz flagowy karnet festiwalowy, warto kupić go już teraz i czekać na ogłoszenie programu. Karnet MAX daje Ci nieograniczony dostęp do pokazów w kinach od 26 maja do 2 czerwca oraz pakietu filmów na KFF VOD, które możesz zobaczyć od 31 maja do 16 czerwca 2024. Każdy osoba posiadająca MAXA otrzyma także unikatową, insiderską torbę KFF! – do odbioru podczas festiwalu. Kupiony karnet MAX zapisuje się na twoim koncie My KFF.

 • HOT_INSIDER

Jeśli posiadasz dowolną legitymację zniżkową* – ten karnet jest dla Ciebie! Umożliwia nieograniczony dostęp do pokazów w kinach od 26 maja do 2 czerwca oraz pakietu filmów na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca 2024. Jeśli zatem uczysz się, studiujesz, masz Kartę Dużej Rodziny, legitymację seniorską czy inne prawo do ulgi – skorzystaj z oferty HOT.  Kupiony karnet HOT zapisuje się na twoim koncie My KFF.

 • CRAZY_INSIDER

To idealny karnet dla bardzo zajętych osób, które nie mogą uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach ale chcą móc dowolnie wybierać wśród festiwalowych pokazów. To karnet dla tych, których życie jest “crazy” – dlatego umożliwia wejście na 10 dowolnie wybranych pokazów festiwalowych. Nie zdążycie? Nie szkodzi, dokończcie oglądanie filmów po zakończeniu festiwalu na KFF VOD od 3 do 16 czerwca 2024. CRAZY to taki “mały” karnet: możesz go zdobyć w niższej cenie, a wciąż decydować o własnym sposobie uczestnictwa w festiwalu. Kupiony karnet CRAZY zapisuje się na koncie My KFF.

*Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzania dokumentu uprawniającego do zniżki.

Jak to działa?

 • Kliknij w wybrany karnet, a strona przeniesie Cię do rejestracji/logowania do My KFF. Ten krok jest konieczny dla Twojej wygody – wszystkie bilety i informacje festiwalowe będą w jednym miejscu.
 • Jeśli masz już konto My KFF, zaloguj się i dokończ proces zamówienia.
 • Jeśli płatność online nie przebiegnie prawidłowo, po 15 minutach możesz zamówić ponownie.
 • Masz pytania? Szukasz czegoś innego? Chcesz zamówić pakiety grupowe? A może karnet NA PREZENT? Śmiało! Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Bilety

 • Bilet kinowy – w tym na otwarcie i zakończenie festiwalu – 19 zł.
  Do kupienia w kasach oraz na stronie Program
 • Bilet grupowy – powyżej 10 osób, wyłącznie na seanse w kinach – 15 zł
  Do kupienia w kasach lub kontaktując się mailowo: [email protected]
 • KFF VOD – pojedynczy dostęp – 15 zł
  Do kupienia tylko na  KFF VOD.

Gdzie kupić?
Wszystkie bilety i karnety dostępne są online na www.krakowfilmfestival.pl oraz w kinach festiwalowych: Agrafka, Kijów, Kino Pod Baranami, Mikro, Paradox. W czasie festiwalu wszystkie bilety i karnety dostępne są również w Centrum Festiwalowym w ASP (Akademia Sztuk Pięknych), Plac Jana Matejki 13.

Regulamin sprzedaży online biletów, karnetów i akredytacji oraz korzystania z KFF VOD w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

64. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się od 26 maja do 2 czerwca 2024 w kinach oraz od 31 maja do 16 czerwca 2024 w całej Polsce na KFF VOD.