Bilety i karnety

Zamów karnet w cenie early bird i pomóż nam zrobić festiwal na MAXA – wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Karnet CRAZY_INSIDER

CRAZY_INSIDER

150 zł

Kup karnet
Karnet MAX_INSIDER

MAX_INSIDER

250 zł 300 zł

Kup karnet
Karnet HOT_INSIDER

HOT_INSIDER

164 zł 200 zł

Kup karnet

Dopasuj karnet do swoich oczekiwań

CRAZY MAX HOT
Wszystkie seanse w krakowskich kinach od 26 maja do 2 czerwca
Wszystkie filmy na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca
10 kinowych seansów od 26 maja do 2 czerwca lub na KFF VOD od 3 do 16 czerwca
Otwarcie i zakończenie festiwalu, pokazy filmów nagrodzonych
Cena dla osób z legitymacją zniżkową
Unikatowa, insiderska torba KFF
Cena promocyjna do 9 maja

O karnetach

  • MAX_INSIDER

To nasz flagowy karnet festiwalowy w promocyjnej cenie – tylko 250 zł! Warto kupić go już teraz i czekać na ogłoszenie programu. Karnet MAX daje Ci nieograniczony dostęp do pokazów w kinach od 26 maja do 2 czerwca oraz pakietu filmów na KFF VOD, które możesz zobaczyć od 31 maja do 16 czerwca 2024. Każdy osoba posiadająca MAXA otrzyma także unikatową, insiderską torbę KFF! – do odbioru podczas festiwalu. Kupując wcześniej gwarantujesz sobie miejsce na festiwalu w korzystnej cenie – 10 maja wzrośnie do 300 zł! Kupiony karnet MAX zapisuje się na twoim koncie My KFF.

  • HOT_INSIDER

Jeśli posiadasz dowolną legitymację zniżkową* – ten karnet jest dla Ciebie! Umożliwia nieograniczony dostęp do pokazów w kinach od 26 maja do 2 czerwca oraz pakietu filmów na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca 2024. Jeśli zatem uczysz się, studiujesz, masz Kartę Dużej Rodziny, legitymację seniorską czy inne prawo do ulgi – skorzystaj z oferty HOT. Cena tego karnetu wzrośnie 10 maja 2024, więc już teraz zamów w specjalnej cenie: 164 zł na 64. edycję KFF. Kupiony karnet HOT zapisuje się na twoim koncie My KFF.

  • CRAZY_INSIDER

To idealny karnet dla bardzo zajętych osób, które nie mogą uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach ale chcą móc dowolnie wybierać wśród festiwalowych pokazów. To karnet dla tych, których życie jest “crazy” – dlatego umożliwia wejście na 10 dowolnie wybranych pokazów festiwalowych. Nie zdążycie? Nie szkodzi, dokończcie oglądanie filmów po zakończeniu festiwalu na KFF VOD od 3 do 16 czerwca 2024. CRAZY to taki “mały” karnet: możesz go zdobyć w niższej cenie, a wciąż decydować o własnym sposobie uczestnictwa w festiwalu. Kupiony karnet CRAZY zapisuje się na koncie My KFF.

*Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzania dokumentu uprawniającego do zniżki.

Jak to działa?

  • Kliknij w wybrany karnet, a strona przeniesie Cię do rejestracji/logowania do My KFF. Ten krok jest konieczny dla Twojej wygody – wszystkie bilety i informacje festiwalowe będą w jednym miejscu.
  • Jeśli masz już konto My KFF, zaloguj się i dokończ proces zamówienia.
  • Jeśli płatność online nie przebiegnie prawidłowo, po 15 minutach możesz zamówić ponownie.
  • Masz pytania? Szukasz czegoś innego? Chcesz zamówić pakiety grupowe? A może karnet NA PREZENT? Śmiało! Zapraszamy do kontaktu: [email protected]
Regulamin sprzedaży online biletów, karnetów i akredytacji oraz korzystania z KFF VOD w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

64. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się od 26 maja do 2 czerwca 2024 w kinach oraz od 31 maja do 16 czerwca 2024 w całej Polsce na KFF VOD.