Rusza przedsprzedaż akredytacji festiwalowych i karnetów

Tegoroczny Krakowski Festiwal Filmowy, podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się w kinach oraz online. Widzowie w Krakowie i całej Polsce będą mogli zobaczyć ok. 200 najnowszych i najciekawszych filmów dokumentalnych, krótkometrażowych animacji i fabuł z całego świata. Wśród nich długo oczekiwane premiery i laureaci najważniejszych międzynarodowych festiwali, 4 filmowe konkursy i kilkanaście fascynujących cykli specjalnych. Już teraz warto zaplanować czas na przełomie maja i czerwca i kupić karnet lub akredytację.

Karnety dla widzów w Krakowie i w całej Polsce.

Tylko do 10 maja karnety dostępne są w specjalnych cenach. Dla kinomanów kilka wariantów: karnet na seanse w kinach, karnet na filmy online lub karnet zapewniający udział we wszystkich wydarzeniach filmowych, zarówno w kinach jak i online. 

Uczniom, studentom, seniorom, posiadaczom Karty Krakowskiej i Karty Dużej Rodziny oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługuje karnet ulgowy.

W programie online w KFF VOD dostępnych będzie ok. 100 filmów, w tym filmy konkursowe.

Szczegółowe informacje na temat karnetów

Akredytacje dla branży filmowej, dziennikarzy i studentów szkół artystycznych.

Jak co roku równolegle do Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbywać się będzie KFF Industry, wydarzenia branżowe dla międzynarodowego środowiska profesjonalistów. Aby znaleźć się w gronie 1000 uczestników debat, warsztatów, spotkań, konferencji i pitchingów należy posiadać akredytację. 

W tym roku dostępne są akredytacje INDUSTRY – dla przedstawicieli branży filmowej, MEDIA – dla dziennikarzy i STUDENT – dla studentów szkół artystycznych, akademii sztuk pięknych i kierunków filmoznawczych i filmowych.  

Akredytacje upoważniają do udziału we wszystkich seansach filmowych w kinach, dają dostęp do pełnego programu wydarzeń branżowych oraz do wideoteki KFF Video Library (z wyjątkiem akredytacji STUDENT).

Szczegółowe informacje na temat akredytacji

Opis i cennik poszczególnych rodzajów akredytacji.

Szczegółowy program będzie opublikowany w połowie maja na stronie www.krakowfilmfestival.pl.

Krakowski Festiwal Filmowy jest na ekskluzywnej liście wydarzeń filmowych kwalifikujących do Oscara® w kategoriach krótkometrażowych (fabuła, animacja, dokument) oraz pełnometrażowego filmu dokumentalnego, a także rekomenduje do Europejskiej Nagrody Filmowej w tych samych kategoriach.

Krakowski Festiwal Filmowy realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach programu “Kreatywna Europa”, Miasta Krakowa, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Województwa Małopolskiego. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich, a głównym organizatorem –  Krakowska Fundacja Filmowa

63. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w kinach w dniach od 28 maja do 4 czerwca oraz online na terenie całej Polski od 2 do 18 czerwca 2023. 

Kategoria: News.

Aktualności

165 z 1917