Bądź najbardziej inside i zostań wolontariuszem_ką na 64. KFF

Prawda jest taka, że bez Waszego wsparcia i zaangażowania Krakowski Festiwal Filmowy nie mógłby istnieć. Jeśli tylko ukończyłeś_aś 16 lat, nie boisz się wyzwań, masz trochę wolnego czasu, lubisz pomagać innym, a do tego chcesz być częścią najlepszego festiwalu filmowego w Polsce, to koniecznie aplikuj! Zgłoszenia przyjmujemy do 24 kwietnia.

64. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w kinach w dniach od 26 maja do 2 czerwca oraz online na terenie całej Polski od 31 maja do 16 czerwca 2024. 

Co należy zrobić aby dołączyć do insiderskiej drużyny wolontariackiej KFF?

Jeśli masz dodatkowe pytania i wątpliwości, skontaktuj się z nami: [email protected]

CO OFERUJEMY?

  • Przygodę życia i niezapomniane przeżycia
  • Nieograniczony dostęp do festiwalowego programu
  • Bezcenne doświadczenie, które możesz wpisać w CV
  • Zestaw festiwalowych gadżetów
  • Referencje, opinie do dzienniczków praktyk i inne papiery na życzenie 

Czekamy na Twoje zgłoszenie! – Wypełnij formularz

Przed wypełnieniem formularza zastanów się, które miejsce będzie dla Ciebie najlepsze.

RECEPCJA – Tu trafiają wszyscy festiwalowi goście. Recepcja mieści się w Centrum Festiwalowym w MOSie (Małopolskim Ogrodzie Sztuki).

DZIAŁ PRODUKCJI – Ten dział odpowiada za realizację festiwalu, w tym wynajem sprzętu specjalistycznego, postawienie kin plenerowych i organizację wszystkich wydarzeń towarzyszących, logistyką.

BIURO PRASOWE – Stąd płyną w świat wszystkie informacje na temat Festiwalu. Tu zgłaszają się dziennikarze w poszukiwaniu kontaktów do filmowców lub materiałów prasowych.

BIURO OBSŁUGI WIDZA – To pierwsza linia frontu, pomaga widzom odnaleźć się w meandrach festiwalowego programu, wspiera technicznie odbiorców internetowych, pomaga w zakupach biletów i realizacji karnetów.

DZIAŁ MARKETINGU – Ten dział odpowiada za kampanię promocyjną Festiwalu, czyli za to,  jak Festiwal jest postrzegany. Współpracuje z partnerami i sponsorami Festiwalu, a także patronami medialnymi, realizuje świadczenia, tworzy materiały informacyjne i identyfikację wizualną oraz gadżety festiwalowe.

DZIAŁ GOŚCI – Tu pracują mistrzowie logistyki. Reagują na potrzeby gości, pomagają w zorganizowaniu podróży, rezerwują hotele dla gości, asystują wybranym gościom. Proponują atrakcje (zwiedzanie, wycieczki).

OBSŁUGA KIN – Są wszędzie w tym samym czasie. Dbają o kinowe sale, doglądają projekcji, wpuszczają widzów do sal kinowych, pomagają i doradzają widzom. 

KFF INDUSTRY – Program wydarzeń branżowych tylko dla filmowców – zagranicznych i polskich gości branżowych festiwali. Tu organizowane są pitchingi, panele, prezentacje, warsztaty – wszystko, co twórcy filmowi robią na etapie produkcji i promocji swojego filmu.

A jeśli wolontariat nie jest dla Ciebie, to i tak zapraszamy. Karnety na 64. Krakowski Festiwal Filmowy już w sprzedaży!

Krakowski Festiwal Filmowy jest na ekskluzywnej liście wydarzeń filmowych kwalifikujących do Oscara® w kategoriach krótkometrażowych (fabuła, animacja, dokument) oraz pełnometrażowego filmu dokumentalnego, a także rekomenduje do Europejskiej Nagrody Filmowej w tych samych kategoriach.

Festiwal realizowany jest ze środków: Gminy Miejskiej Kraków, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Programu Kreatywna Europa Komisji Europejskiej, Województwa Małopolskiego. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

64. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w kinach od 26 maja do 2 czerwca 2024 roku oraz online na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca 2024 roku.

Aktualności

58 z 1081