Rusza przedsprzedaż karnetów i akredytacji festiwalowych

61. Krakowski Festiwal Filmowy za miesiąc!

Tegoroczny Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się równolegle w krakowskich kinach i w Internecie. Widzowie w całej Polsce będą mogli zobaczyć ok. 200 najnowszych i najciekawszych filmów dokumentalnych, krótkometrażowych i animowanych z całego świata. Wśród nich długo oczekiwane premiery i laureaci najważniejszych międzynarodowych festiwali, 3 filmowe konkursy i kilkanaście fascynujących cykli tematycznych. Już teraz warto zaplanować czas między 30 maja a 6 czerwca i kupić karnet lub akredytację.

 

200 zł za 200 filmów w kinach i online! 

Tylko do 20 maja karnety dostępne są w promocyjnej cenie 160 zł. Po tym terminie cena wzrośnie do 180 zł. Uczniom, studentom, seniorom, posiadaczom Karty Krakowskiej i Karty Dużej Rodziny oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługuje karnet ulgowy. Ponadto dostępny jest także karnet 10. 

Karnet i karnet ulgowy umożliwia udział we wszystkich festiwalowych seansach online. Karnet 10 upoważnia do udziału w wybranych 10 seansach filmowych online.

Posiadaczom karnetów festiwal oferuje dopłatę kinową w cenie 20 zł umożliwiającą wstęp na wszystkie seanse odbywające się w kinach. Będzie ona dostępna w sprzedaży w maju.

Szczegółowe informacje na temat karnetów

Akredytacje dla branży filmowej, dziennikarzy i studentów szkół artystycznych

Jak co roku równolegle do Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbywać się będzie KFF Industry, wydarzenia branżowe dla międzynarodowego środowiska profesjonalistów. Aby znaleźć się w gronie 1000 uczestników debat, warsztatów, spotkań, konferencji i pitchingów należy posiadać akredytację. 

W tym roku dostępne są akredytacje INDUSTRY – dla przedstawicieli branży filmowej, MEDIA – dla dziennikarzy i STUDENT – dla studentów szkół artystycznych, akademii sztuk pięknych i kierunków filmoznawczych i filmowych.

Akredytacje upoważniają do udziału we wszystkich seansach filmowych online i w kinach, dają dostęp do pełnego programu wydarzeń branżowych oraz do wideoteki KFF Video Library (z wyjątkiem akredytacji STUDENT).

Opis i cennik poszczególnych rodzajów akredytacji.

Szczegółowy program będzie opublikowany w połowie maja na stronie www.krakowfilmfestival.pl 

Na większość zadawanych pytań odpowiadamy w zakładce FAQ (Pytania i Odpowiedzi). Jeśli nie ma tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Regulamin sprzedaży online biletów, karnetów i akredytacji oraz korzystania z Kina Online w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego

61. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie w dniach od 30 maja do 6 czerwca 2021 w krakowskich kinach oraz online