CEDOC Market

2 – 4.06

dostęp z akredytacjami: Industry, Industry Pro

CEDOC MARKET (Central European Documentary Market) (d. DOC LAB POLAND Co-Production Market) organizowany przez DOC LAB POLAND, we współpracy z KFF INDUSTRY, podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego, to jedyne w Polsce spotkanie koprodukcyjne dla producentów dokumentalnych, którzy poszukują partnerów polskich i zagranicznych. Market skupia się przede wszystkim na budowaniu kreatywnej współpracy między wschodnią a zachodnią, ale też północną i południową Europą. Przyjmujemy zgłoszenia z całego świata.

Formuła: Spotkania między producentami zaproszonymi na market oraz spotkania one-on-one z międzynarodową branżą dokumentalną: producentami, agentami sprzedaży, nadawcami telewizyjnymi, funduszami, a także przedstawicielami wiodących europejskich programów szkoleniowych i pitchingów.

ZAKWALIFIKOWANE PROJEKTY:

  • 5 PILLS AWAY (5 tabletek stąd), reż.: Karolina Domagalska, prod.: Anna Stylińska – My Way Studio (Polska)
  • ARCTOWSKI, reż.: Katarzyna Dąbkowska, prod.: Ewa Żukowska – Studio Żuk (Polska)
  • ARIA DI BRAVURAm reż.: Bartosz Blaschke, prod.: Wojciech Karubin – Movie Mates sp. z o. o. (Polska)
  • BLIX, reż.: Greta Stocklassa, prod.: Radovan Síbrt – PINK (Czechy, Szwecja)
  • DON’T CUT ME OFF (Громкое такси), reż.: Marina Potapova, prod.: Max Tuula – Marx Film (Estonia)
  • DREAMERS FROM SALLY (Marzyciele z Sally), reż.: Julia Groszek, prod.: Justyna Kluczewska – Fundacja Raban! (Polska)
  • ISLAND OF LOVE, reż.: Svetlana Strelnikova, prod.: Frank Müller – Doppelplusultra Filmproduktion GmbH (Niemcy)
  • ISOLATION (Izolyatsia), reż.: Igor Minaev, prod.: Iurii Leuta – Trempel Films (Ukraina)
  • IUS SANGUINIS, reż.: Laura Plebani, prod.: Giada Mazzoleni – Paguro Film (Polska, Włochy, Wielka Brytania)
  • MAOMI, reż.: Judith Olah, prod.: Annika Mayer – Majmun Films (Niemcy, Węgry)
  • PROJECT UTOPIA, reż.: Nicolas Muñoz, Frederick Bernas, prod.: Rocio Pichirili – Eye Rise Films / Groncho Estudio (Argentyna, Hiszpania, Francja)
  • QUEENS OF POLAND, reż.: Sebastian Franke, prod.: Jürgen Kleinig – Neue Celluloid Fabrik (Niemcy)
  • RAP. STORIES (Rap. Historie), reż.: Adrian Borowski, prod.: Kinga Mielnik (Polska)
  • SHAMAN VS PUTIN (Shaman protiv Putina), reż.: Beata Bubenec, Mikhail Bashkirov, prod.: Nicolaï Iarochenko – Les Steppes  Productions (Francja, Rosja)
  •  SOUND OF ICE (Lyden av is), reż.: Tommy Gulliksen, prod.: Thomas Robsahm – Oslo Pictures (Norwegia)
  • THE IMPERISHABLE MAN (Nieprzemijalny), reż.: Kamil Napierski, prod.: Kamila Klimowicz – Foundation for Underwater Archaeology (Polska)
  • THE NOVICE (Nowicjusz), reż.: Łukasz Woś, prod.: Anna Gawlita – Kijora Film (Polska)
  • THE SEA WARRIOR, reż.: Sohel Rahman, prod.: Sohel Rahman – Green Meadows Pictures/ Vila Do Cinema (Portugalia)
  • THE ULTIMATE JOKER, reż.: Krzysztof Dzieciołowski, prod.: Agata Jujeczka – Vision House Productions sp. z o.o. (Polska)
  • THIN PLACES, reż.: Inesa Kurklietytė, prod.: Paul W Nethercott – AMMI/Studio Nethercott (Irlandia)
  • TOWARDS THE SUN (W stronę słońca), reż.: Agnieszka Kokowska, prod.: Sławomir Richert, Michał Zamencki – Warsaw Production Team Sp. z o.o. (Polska)
  • TRAP LORD RISING, reż.: Gianluca Orru, prod.: Gianluca De Angelis – Tekla films (Włochy)
  • TRUST ME, reż.: Joanna Ratajczak, prod.: Stanislaw Zaborowki, Oliver Stoltz – Silver Frame (Polska) 
  • VELVET GENERATION, reż.: Ivana Hucikova, prod.: Monika Lostakova, Jakub Viktorin – nutprodukcia (Słowacja)
  • WELCOME TO NEW KARABASH, reż.: Olga Delane, prod.: Marta Kowalska – Arkana Studio (Polska, Rosja, Niemcy)
  • WHEN THE WIND BECOMES SILENT (Kiedy umilknie wiatr), reż.: Mateusz Gołębiewski, prod.: Małgorzata Prociak – ZK Studio Sp. z o.o. (Polska)