Warsztaty CREW UNITED

Nie taki diabeł straszny czyli jak promować się na rynku filmowym

30.05, 14.30 – 15.30 – PAŁAC POTOCKICH – PP 1

wtęp z akredytacjami Industry, Industry Pro, Industry Light, Student

Warsztaty skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności w zakresie autopromocji i networkingu w branży audiowizualnej. Jak wykorzystywać narzędzia dostępne na rynku, żeby poprawić swoją widoczność i skutecznie się pozycjonować? Jak zadbać o swoje portfolio? Jak zaplanować strategię nawiązywania profesjonalnych kontaktów?

Warsztaty poprowadzi Anna E. Dziedzic z Crew United Polska

Program warsztatów obejmuje:

  • (Z) czym do ludzi:

Wykorzystanie narzędzi rynkowych – porozmawiamy o tym, jak korzystać z platform, aplikacji i social mediów, które mogą Wam pomóc zaistnieć w branży.

  • Jak cię widzą, tak cię piszą:

Zarządzanie portfolio – przyjrzymy się najlepszym praktykom w tworzeniu i prezentowaniu atrakcyjnego portfolio.

  • Pokaż mi swój network, a powiem ci kim jesteś:

Strategia nawiązywania kontaktów – poznacie skuteczne metody planowania i realizowania strategii networkingu, które pomogą Wam budować trwałe, profesjonalne relacje.

Warsztaty (w języku angielskim) są otwarte dla przedstawicieli i przedstawicielek wszystkich zawodów filmowych. Wstęp wolny dla akredytowanych gości festiwalu, obowiązuje limit miejsc.

Zapisy: Prosimy o zgłoszenie udziału poprzez formularz rejestracyjny do 24 maja

Anna E. Dziedzic

Anna E. Dziedzic (Crew United Polska) – ekspertka PR z ponad 15 letnim doświadczeniem w zakresie planowania i wdrażania strategii promocyjnych w branży filmowej. Obecnie pracuje dla Crew United, europejskiej platformy networkingowej dla filmowców. Wcześniej przez ponad 6 lat zajmowała się promocją polskiej branży filmowej na rynku międzynarodowym w Film Commission Poland. Przez 8 lat pełniła funkcję rzeczniczki Krakowskiego Festiwalu Filmowego, pracowała też w studiu postprodukcji Fixafilm, Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych oraz w wytwórni filmowej Alvernia Studios.

Partnerem warsztatów jest Crew United Polska

Crew United to platforma networkingowa i baza danych dla europejskiej branży filmowej. Umożliwia użytkownikom prezentację filmowego dorobku w zakresie wszystkich form audiowizualnych; bezpośrednie poszukiwanie współpracowników i nawiązywanie kontaktów oraz szeroki research rynku. Portal funkcjonuje od 27 lat, jest dostępny w 9 wersjach językowych i ma zarejestrowanych ponad 50 000 użytkowników.